Автор Тема: липсват ми отметките за завършени приключения  (Прочетена 1562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rogelov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +10/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Защо, след като съм си завършил всички възможни приключения, в профила ми липсват отметнати завършени всички приключения в 3та и 4та категории? Предполагам, че проблема е в това, че след като минах приключенията във въпросните категории бяха пуснати допълнителни такива( визирам изчезналият писар в 3та и носителят на бронята и войната на лордовете в 4та).... признавам, за първа категория, не помня, а 2 от 3те приключения във 2ра завърших в... 6та( от скука)... Чакам и приемам единствено отговор от страна на екипа:) Лека ви вечер и Наздраве на всички нощни птици и пиянки, като мене!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:липсват ми отметките за завършени приключения
« Отговор #1 -: Януари 11, 2012, 11:43:34 pm »
Проблемите в случая са няколко.
1-во както сам спомена има нови приключения в 3та и 4та категория които не можеш да приемеш и съответно не можеш да минеш всички приключения.
2-ро няма как да се докаже,че си минал съответните приключения във 3-4 категория преди да си качил категорията.Т.е. примерно приключение 4та категория да си го завършил като си бил 5та или 6та.
И отделно вече пагоните не са вкарани още от самото начало на играта и за долните категории като си ги минавал преди доста време съответно няма да имаш такива пагони.За това старите герои в отделните категории нямат пагони,а новорегистрираните които минават всичко имат.
Да не говорим,че доста често се случва и да не дава пагончета било то за занаята или приключенията и трябва ръчно да се добавят.

П.П. Носителят на бронята не е ново приключение в 4та.Само войната на лордовете е сравнително ново от последните пускани приключения в 3,4 и 5та категория.
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 11:45:31 pm от Ivolver »

Неактивен rogelov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +10/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:липсват ми отметките за завършени приключения
« Отговор #2 -: Януари 12, 2012, 12:22:29 am »
Така или иначе факт( който вярвам, че имат ресурса да проверят) е, че съм си приключил всичко навреме( може би дори на 34, 44 ниво), а отметки липсват...