Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 21566 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #90 -: Януари 25, 2012, 09:47:50 am »
пази боже сляпо да прогледа  :o
ибрахиме при положение че лесно се губи замъка какъв смисъл да го взимаш и наливаш средства в него? точно това обяснявам в предния си пост така че моля те не прави като хванато от улицата хулиганче да цитираш само това което ти изнася. още повече кой защитник ще си купи кървави като им се изсипи те 500 срещу 50 и им начупите кървавите ако ги направят така а? по твоята логика атакуващите трябва да има всичките преимущества и замъка да символизира ниска ограда а защитниците да са просто овце които чакат глутницата вълци да прескочи оградата. и какво си мислиш че ще има интерес някой да превзема замък да го развива да купува кървави за да участва в обсада където шанса за победа на атакуващите от една от всичките вълни е 99,99999999%. това е абсолютна глупост.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #91 -: Януари 25, 2012, 09:49:48 am »
......за да може всеки да има замък.


Ми точно това е интересното, всеки да има............



P.S.Това че имам собствено мнение и то е различно от твоето не значи че се заяждам, а значи че мнението което защитаваш нямаш достатъчно логични доводи и си неспособен да ни убедиш в правотата на твърденията си да е в интерес на всички и играта като цяло..............Има нещо гнило в Дания, не мислиш ли?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #92 -: Януари 25, 2012, 09:54:06 am »
Разбрахме какво им се иска да всички и, тъй като темата вече минава в едни други релси, се заключва.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts