Автор Тема: Дължими суми по трудов договор...  (Прочетена 1031 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Дължими суми по трудов договор...
« -: Август 01, 2009, 11:52:40 am »
Здравейте отново...!
Нов казус! ;D

Бях пуснал героя да работи на 48 часа в момент когато бях "Премиум"... 
Влязох днес, 01.08.2009 г. най-много преди около час да е било...не мога да кажа точно в колко часа...може би някъде около 12:00 примерно...
"Премиум"-а помня че беше (също) до (днес) 01.08.2009 г. и изтичаше някъде в "малките" часове...може би до към 01:00 да речем...
Изтекъл е след съответния час...тоест например около 11 часа преди влизането ми...
Влизайки в таверната - освободих героя от работа, но понеже това се случва в момент в който не съм "Премиум" - не получих "изработеното до момента"...

Питането ми във връзка с тази случка е следното:

"Не следва ли да ми е дължимо заработеното от момента в който е започнала работата - до момента в който ми изтича "Премиума" поне?"

Този период от време е бил платен с "диаманти", тоест с реални пари под формата на СМС за 4,80 лв. (с ДДС) ....

Помислете!... Предчувствам че съм прав в твърдението си (т.е. текста в червено)...

Като се надявам да получа отговор, доказващ съществуването на Справедливост,

Оставам

                                                     С уважение: Пиетро Бе Ге

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Дължими суми по трудов договор...
« Отговор #1 -: Август 01, 2009, 12:49:17 pm »

Здравейте отново...!
Нов казус! ;D

Бях пуснал героя да работи на 48 часа в момент когато бях "Премиум"... 
Влязох днес, 01.08.2009 г. най-много преди около час да е било...не мога да кажа точно в колко часа...може би някъде около 12:00 примерно...
"Премиум"-а помня че беше (също) до (днес) 01.08.2009 г. и изтичаше някъде в "малките" часове...може би до към 01:00 да речем...
Изтекъл е след съответния час...тоест например около 11 часа преди влизането ми...
Влизайки в таверната - освободих героя от работа, но понеже това се случва в момент в който не съм "Премиум" - не получих "изработеното до момента"...
Питането ми във връзка с тази случка е следното:

"Не следва ли да ми е дължимо заработеното  от момента в който е започнала работата - до момента в който ми изтича "Премиума" поне?"

Този период от време е бил платен с "диаманти", тоест с реални пари под формата на СМС за 4,80 лв. (с ДДС) ....

Помислете!... Предчувствам че съм прав в твърдението си (т.е. текста в червено)...

Като се надявам да получа отговор, доказващ съществуването на Справедливост,

Оставам

                                                     С уважение: Пиетро Бе Ге
Аз казус не виждам .
След като много добре сте знаели премиума Ви кога изтича , сте имали няколко възможности за реакция. Най-малкото е можело да предвидите кога горе доло ще влизате пак , а не да го пускате за 48 часа. Премиума Ви дава възможност да работите повече от 12 часа и да получите заработеното до момента -след изтичане на премиума -няма как да получите заработеното до момента и трябва да изчакате да свърши времето за което сте го пуснали.
Ако сте искали да вземете заработеното до момента е можело   да прекратите работа   преди изтичане на премиума.
Понеже не ви е за първи път - вижте какво предлага премиума и как действа , той е за време и дава определени преимущества в периода на активиране , след изтичане на този период всяко ваше действие се отчита нормално /като за непремиум акаунт/ , в случая искате да получите заработеното до момента въпреки че в момента на натискане на бутона не сте Премиум член.



Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Дължими суми по трудов договор...
« Отговор #2 -: Август 01, 2009, 01:47:09 pm »
Активирах нов "Премиум"...
Без да съм правил нищо друго - парите ми се увеличиха...Няма да говоря с точни цифри... Но явно съм получил нещо което съм изработил... Тоест може би нещата са настроени така, както смятах за справедливо... Радвам се че най-вероятно е така!

В това нещо откривам веднага и сходство с "Раниците" на героя... При изтичане на "Премиум" - 2-ра и 3-та изчезват, но се "пазят някъде" и след задействане на нов "Премиум" - се появяват отново...

Същото мисля че е станало и с парите, които съм бил изработил за времето "от началото на работата в таверната (когато си бях "Премиум") - до момента в който е изтекъл "Премиум"-а".... На основание същата логика - явно "изработената сума" е била "там някъде" и след активиране на нов "Премиум" е "дошла" ...

Ако и на друг акаунт се случи така - явно ще бъде и окончателно потвърдено...

Наистина!... Уверявам ви! ... Действията ми от влизането ми днес към 12:00 (в ситуация на вече изтекъл през изминалата нощ "Премиум") до момента (т.е. сега когато пиша това) - са били такива, че нито едно от тях не може да доведе до някой от вариантите на "Приход" на голд... Нямам продажби и на "Аукциона", от където също може да "паднат"...

Няма откъде да са ми се увеличили - освен да съм получил "онази изработена сума"....Обмислих всички възможни варианти за "Приход" на голд... Нито едно не е било вършено като "действие"...

Мисля, че това е важно необходимо уточнение!