Автор Тема: Пазител  (Прочетена 5881 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Пазител
« Отговор #15 -: Август 14, 2009, 03:43:38 pm »
Абсолютно не си прав!
1000 броня намаля щетата на противника с 67 при обичаен удар,а при критикъл отива някъде около 200-230 което хич не е за пренебрегване! При щитовете от 50 ниво бронята е около 1500 и числата скачат на 100 за обичаен удар и 350-400 за критикъл! ;)
Така че бронята е от особено голямо значение при Пазителите за да са те истински Пазители!!!


въпрос на време е да се види кой прав кой крив аз се бих с пазител с 4 к броня срещу мойте 1300 познай какво стана макар че критичните бяха по 600  с малко ловкост бягайки от войните с чукове и удряйки с 50 % критичен по другите мисля че ще е доста по добър пазител от тоя със щита дето е боксова круша ако му пукнат и конрата няма да те питам с какви ще се биеш  :)

но това е теория ще дойде време да пробваме ако е рекъл господ  :)
« Последна редакция: Август 14, 2009, 03:45:13 pm от Rayh »

HAMELEON

  • Гост
Re:Пазител
« Отговор #16 -: Август 14, 2009, 03:53:10 pm »
 Нещата са комплексни и трябва да се разглеждат като такива! Всичко трябва да е подчинено на интересите на ГРУПАТА в която всеки си има своето място!!!
 Това че в момента всеки играе сам за себе си е един голям минус,но ще дойде време когато ще се оформят бойни групи от по 5-6 героя и тогава не си ли това за което си предназначен никой няма да те иска в групата си ;)
« Последна редакция: Август 14, 2009, 03:59:04 pm от HAMELEON »

Rayh

  • Гост
Re:Пазител
« Отговор #17 -: Август 14, 2009, 03:59:13 pm »
Нещата са комплексни и трябва да се разглеждат като такива! Всичко трябва да е подчинено на интересите на ГРУПАТА в която всеки си има своето място!!!

че къде аз твърдя друго   :) 


аз това че ще дойде това време го знам  :) а и мисля че мога да сглобя добър отбор от 5-6 герои към момента  ;) а и за напред  ;)
« Последна редакция: Август 14, 2009, 04:04:27 pm от Rayh »

Неактивен ogunche

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Пазител
« Отговор #18 -: Август 14, 2009, 09:17:56 pm »
Я аз пак да питам за пазителя, това наистина ли е така ? И ако да то за какво лекуване става въпрос, ако не е то тогава какво трябва да е ?

Благополучието е велик учител, неволята по-велик.
(Уилям Хазлит)

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Пазител
« Отговор #19 -: Август 14, 2009, 09:32:34 pm »
Я аз пак да питам за пазителя, това наистина ли е така ? И ако да то за какво лекуване става въпрос, ако не е то тогава какво трябва да е ?
Трябва да е грешка щот ако беше за лекуване щеше да бъде майсторсто в лекуването с меч за една рака или нещо подобно , но не бързай да ставаш пазител със сигурност е нещо збъркано
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазител
« Отговор #20 -: Август 15, 2009, 06:43:52 pm »
Я аз пак да питам за пазителя, това наистина ли е така ? И ако да то за какво лекуване става въпрос, ако не е то тогава какво трябва да е ?



Печатна грешка е, ще бъде поправена след малко. Благодаря за наблюдателността.

Увеличава бонусите при използването на меч за 1 ръка, не лекуване, всичко останало е вярно :)

Неактивен giantslayer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазител
« Отговор #21 -: Август 19, 2009, 04:49:34 pm »
Аз като почвах играта видях че много много не се тачат бойците, камоли пазителите. Имаше в 5 цата един боец и той беше развит на Берсеркер. Сега тръгвам да развивам пазител и почват да ми харесват уменията му. Особенно контраатаката и удара с щит са измислени сполучливо. А лидерството е супер. Така че ми се ще да чуя няколко мнения за пазителя макар и да знам че не ги харесвате много много  ;)