Автор Тема: бъг  (Прочетена 1542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
бъг
« -: Април 20, 2012, 12:59:18 pm »
приключих приключение което трябваше да ми даде 15 атрибутни към ръкавиците но виждам че ги няма пише че е ловкост но не се покачи ловкостта може ли да се погледне ?
rdy4fun свят 3

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:бъг
« Отговор #1 -: Април 20, 2012, 01:02:28 pm »
приключих приключение което трябваше да ми даде 15 атрибутни към ръкавиците но виждам че ги няма пише че е ловкост но не се покачи ловкостта може ли да се погледне ?
rdy4fun свят 3


Това не е никакъв бъг, тези ръкавици които са на този герой са светнати веднъж и няма да може да ги светнеш втори път.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг
« Отговор #2 -: Април 20, 2012, 01:04:32 pm »
бааа ясно не го знаех това ;( и да разбирам че съм си изгърмял патроните така да се каже за ръкавиците?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:бъг
« Отговор #3 -: Април 20, 2012, 05:53:36 pm »
бааа ясно не го знаех това ;( и да разбирам че съм си изгърмял патроните така да се каже за ръкавиците?


За съжаление точно това значи, че си ги изгърмял..........................внимавай с другите части да не стане пак така, и да се надяваме в новата версия да не може въобще да бъде достъпно подобрението на вече подобрен предмет за да не отиват точките на хаос........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!