Автор Тема: бъг или не е..?  (Прочетена 1584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
бъг или не е..?
« -: Август 02, 2009, 12:20:41 pm »
Става въпрос за точките които получаваш при всяко вдигнато ниво на героя .
Станах 20-ниво герой :

получих : 5-бр. атрибутни точки, 1-бр. точки за базови умения и 0-бр точки за специалните умения като Пазител.

Това нещо получих също като минах от 17-ниво към 18-ниво....?

През две нива ли ще се получават там точките,ако е бъг с играта нека да бъде оправен.

Rayh

  • Гост
Re:бъг или не е..?
« Отговор #1 -: Август 02, 2009, 12:25:42 pm »
не е бъг получаваш 1 точка можеш да я сложиш или в базови или в специалните умения

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг или не е..?
« Отговор #2 -: Август 02, 2009, 07:47:04 pm »
ок,благодаря за отговора .

Но при мене точката директно беше сложена на базовите умения,неможех да сложа точката на бонус за меч с една ръка или другаде.ще чакаме рестарта,до тогава яко ескперименти и омазване на геройчето  ::)

Интересува ме колко като брой земи трябва да имам отворени за 20-ниво...Има една земя точно в ляво над Харода в която немога да отида,името не е изписано на земята там,а ми показва на картата че е отворена..?

Rayh

  • Гост
Re:бъг или не е..?
« Отговор #3 -: Август 02, 2009, 07:54:53 pm »
не е така давя я в двете но можеш да я ползваш само в едното

относно новата провка бунар за съжаление можеш да идеш само през ветровитите краища за сега

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг или не е..?
« Отговор #4 -: Август 02, 2009, 08:12:44 pm »
Нека някой от програмистите да погледне ако има възможност за разпределениято на точките,за втори път не ми дава точка като пазител за разпределяне а ми е качена само на базовите точки,нямам намерение там да ги трупам там,долу бонусите са ми заключени.

получих : 5-бр. атрибутни точки, 1-бр. точки за базови умения и 0-бр точки за специалните умения като Пазител.

нетрябва ли да ми изпише следното :  5-бр. атрибутни точки, 1-бр. точки за базови умения и 1-бр точки за специалните умения като Пазител.

Въпроса ми беше следния за в която немога да отида :

земята Харода е заобиколена от следните земи : Сонория,град на императорите , Ветровитите краища,провинция Бунар... и още една земя има,коя е тя и кога мога да отида там,показва ми че е отворена но няма път за там..?

Темата можеме да я затвориме след това.

Rayh

  • Гост
Re:бъг или не е..?
« Отговор #5 -: Август 02, 2009, 08:22:40 pm »
явно не ме разбираш аз току що дигнах ниво дава 5 в атрибутни 1 в основи и 1 в специалните умения като можеш да ползваш тази 1 в едното или в основни или специалните

другите провки които ти светят са 3 категория но не са готови все още при мен свети цялата карта но не мога да ходя другаде  :'(
« Последна редакция: Август 02, 2009, 08:28:58 pm от Rayh »

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг или не е..?
« Отговор #6 -: Август 02, 2009, 08:34:37 pm »
разбрах те много добре,но при мене бонусите бяха заключени,и неможех да сложа точката на бонус за меч с една ръка.това е за втори път кадето немога да активирам там точката...преди това ги слагах там но сега неможеше... нямам намерение да давам 50 диамнта да се разпределят на ново при условие че грешката не е при мене на разпределянето .Както и деее...примерил съм се с грешките в тази игра...затваряй темата,отивам да гледам филмче.

благодаря все пак за отговорите.

Rayh

  • Гост
Re:бъг или не е..?
« Отговор #7 -: Август 02, 2009, 08:39:12 pm »
има умения които искат ниво и си пише левал 4  и аз искам да мога да се бия с 2 оръжия но не мога да дигна умения повече от 5 в умение с оръжия  :'( а иска по 7 на 5 :'(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:бъг или не е..?
« Отговор #8 -: Август 02, 2009, 09:16:14 pm »
Или е бъг (и ще те ядосам), или е както казва Rayh. Тоест при специалните умения (на пазител), ако ти дава N/A, задръж курсора над тези букви и ще ти изпише какво друго е нужно, за да инвестираш и в тях.