Автор Тема: Малко да се пораздвижим......  (Прочетена 2963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Малко да се пораздвижим......
« -: Юли 31, 2012, 11:36:51 am »
Тъй като не се очаква нещо интересно скоро време,а и идеята за сливане на световете май е само да си фантазираме,предлагам срещу сума от диаманти да можем да си прехвърляме героите от един свят в друг.Ще се радвам на отговор на някой от екипа.....Това може да вкара някаква интрига в играта поне за старите играчи за които вече няма достатъчно силни предизвикателства в техните светове.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #1 -: Август 01, 2012, 06:07:38 am »
бандитко харесва ми идеята като цяло само това да е с диаманти не ми допада. ето моите допълнения и препоръки.
1.старата песен за турнирите на нов глас. да си има турнир за всеки свят и също така турнир между двата. участието да е срещу злато и да са разделени по категории. за К2 200к за участие за к3 400к и т.н. да се знае че можещите само ще се месят там. ако ви се вижда малка таксата може да се увеличи дадох ги само примерно. също така да има арена където да се бием за плячка играчите от двата свята.
2.след рестарта приключенията да стават по-трудни и съответно с по-добри награди.
3.всеки ден или поне всяка седмица да се пуска някакво събитие: двоен опит, двоен шанс, специални приключения със специални награди изискващи участието на всички от света и каквото още се сетите. да се редуват постоянно ще е чудесно. освен това няма да е лошо да има и двоен шанс за изкопаване и обработка на ресурси.
това за мен е удачен вариант тъй като трябва нещо което да развърже кесиите на можещите. 
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #2 -: Август 01, 2012, 11:09:34 am »
Не че аз се натискам да давам диаманти  :D,ама нали се сещаш,че ако екипа не печели нещо,можем да забравим.....Не че сега си мисля че ще се метнат да правят някакви прескачания от световете,но това ми се вижда най-елементарно,а за нас  би било интересно......

Pith

  • Гост
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #3 -: Август 01, 2012, 11:10:31 am »
Нямаме избор. Задължително в диаманти трябва да е. И не можещите, а имащите развързват кесии ;)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #4 -: Август 01, 2012, 02:37:04 pm »
ako нямаш как ще можеш да развържеш кесията  :D
по темата мисля че при наличие на чест двоен шанс и награди които всеки ще иска да докопа не ми се вярва тези които имат да си пестят диамантите :)
все пак моментални изработки моментално копаене а и сега си вървят оферти в диаманти за някои предмети. ако бъркам поправете ама предложих все неща за които често се харчат диаманти. е примерно да имаш приключение за платина един двоен шанс за добив на ресурс цяла седмица едно че ще помогне да се премахне дразнещ минус а и всеки който може ще цъка диаманти за моментално изкопаване за да си натрупа ресурси:) отделно да намалят риска от удар в опасна провинция а и с двойния шанс който го е страх от мечки ще си стои в безопасните провинции и ще има шанс за изкопаване като нормалния в опасна. все пак истина си е всички ще имаме полза от евтините ресурси. това ще значи по-голяма печалба за занаятчиите а те го заслужават при сегашните шансове за направа на добър предмет.
а за турнирите и приключенията мисля че е излишно но хайде да го спомена да се наложи да се обясвам пак. колкото по-добра екипировка толкова по-голям шанс за победа а няма какво да се лъжем че най-добрата екипировка се купува с диаманти.
ако не е ясно според мен приключения пуснати като събитие трябва да са с много по-голяма трудност от нормалните и именно затова да са необходими усилията на всички от света като да речем боса да може да бъде съборен само от играчи 6-7 категория. да дават повече злато опит и да са по-голям шанс за дроп за да има смисъл. иначе ще си кажат играчите защо да си гърмя там точките като ми трябва по-добра екипировка а наградите са като в нормалните приключения.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен radi_73

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +7/-29
    • Профил
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #5 -: Август 01, 2012, 08:02:11 pm »
хеййййййй я се спрете не виждате ли че никой не отговаря от тези който би трябва...............

Неактивен Ev1lla

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #6 -: Август 11, 2012, 10:12:11 am »
Какво пораздвижване тая игра от миналата година вече е мъртва за жалост,ако бъркам нещо нека някой от екипа на тази игра напише нещо по въпроса,вече минаха 8 месеца на мълчание и затишие.
« Последна редакция: Август 11, 2012, 10:16:46 am от Ev1lla »

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Малко да се пораздвижим......
« Отговор #7 -: Август 11, 2012, 01:05:18 pm »
Еми то се подразбира кой трябва да се пораздвижи........ :D :D