Автор Тема: Контра-атака в битка  (Прочетена 1083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Контра-атака в битка
« -: Август 01, 2009, 02:51:20 pm »
играя с Мистик. когато се биеш с повече от 1 противник, всяка контра-атака прави нещо никак не приятно - сменя таргета.

оставяш един (да кажем) вълк на 1 удар, но друг вълк те удря и ти се хващаш да го биеш него. той също остава на 1-2 удара, но друга контра-атака те провокира да се захванеш с третия вълк... започвам да се чудя дали това умение е полезно...

та въпросът ми е: така ли трябва да бъде и дали би се променило това?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Контра-атака в битка
« Отговор #1 -: Август 01, 2009, 03:02:16 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2980.msg15839#msg15839

С изключение на хвалбите ми и самолетите, искам и аз да добавя нещо към въпроса.

Та първо- има ли някакво "приоритетно разполагане" на многото противници? Т.е бойците напред, стрелците попадат под ударите ми последни.
Второ- има ли "бягство на ранените", т.е всеки рунд да се удря различен опонент (и реално някой да си стои на 27 здраве пет рунда, докато дойде ред да го съсека).
Трето (обезсмисля първите две)- кой враг ще си избера зависи ли от принципа на "хвърленото зарче" (т.е към кого ще насоча удар/проклятие или контраатака си е случайно определено).

И, понеже май с тези въпроси е възможно да не се изчерпи механиката за избор на противник в битката (или да не се опише коректно), може ли в такъв случай да се публикуват пълните правила за случая?

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Контра-атака в битка
« Отговор #2 -: Август 03, 2009, 12:22:14 pm »
ама аз не разбрах - така ли ще остане или ще бъде променено? защото в момента, особено при ниско ниво на развитие на умението, то ПРЕЧИ, а не помага...

HAMELEON

  • Гост
Re:Контра-атака в битка
« Отговор #3 -: Август 03, 2009, 12:34:05 pm »
    
Програмното звено е във ваканция.
« -: Днес в 09:37:51 »
   
Считано от днес цялото програмно звено, което се занимава с Имперския герой, е в отпуск за 2 седмици.
Отстраняването на бъгове ще продължи след този период.


    Не очаквайте някой да реши проблемите ви в близките дни!!!