Автор Тема: help  (Прочетена 1726 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
help
« -: Юни 21, 2012, 05:05:37 pm »
имам следните проблеми,ако може някой да погледне или поне да ми каже да не чакам

1.активирах си премиум,но ми даде само 2 допълнителни чанти.(hamz,свят3)
2.наградата от последната стъпка на "Пазачът на портала" е само 3 части от сета на мечоносеца.(hamz,свят3)
3.имам особен проблем със задачите за събиране на скъпоценни камъни в к5,шанса е минимален и не дава и не дава,а като видя колко ми ги иска ми става лошо. (hamz,свят3)
4.на "hamz1" свят3(оръжейник) за някои от рецептите(от сините) има 11мин време за изработка,а на някой близо 2 часа.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:help
« Отговор #1 -: Юни 21, 2012, 05:31:16 pm »
№1 Чакаш програмист да се обади ще ти добавят и останалите раници за да станат 4.
№2 Отново чакаш програмист.Може да ти генерират нов комплект или предполагам евентуално да ти добавят останалите части.
№3 Щанса за копане на камъни при всеки е такъв.Тука вече няма проблем.Тея дни даже и аз си копам камъчета от 20 опита излезнаха 0 броя.Така,че търпение и само търпение за тези гадни мисии.Не трябва се отказва от тях лошото е че отнемат по 2 седмици поне копане и мъки.
№4 В момента нямам достъп до оръжейника си за да видя как е при мен времето.Ама предполагам зависи от рецептите.Има слаби сини рецепти които е нормално да искат малко време и други по-добри които е нормално да искат повече време.

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:help
« Отговор #2 -: Юни 21, 2012, 06:37:04 pm »
за #1 и #2 писах съобщение на електро преди седмица,предполагам не го е прочел,защото виждам по скорошни негови постове,ще чакам колкото трябва.
за #3 ще се справя и сам все някога :(
за #4 имам 2-3 рецепти като лък на тишината и светкавична хаста(дано не бъркам имената) които искат 11мин,а например всички метателни ножове или ками примерно искат 2часа,независимо колко са слаби рецептите.Имам бижутер и майстор на брони,но там всички сини рецепти искат около 50 мин,направи ми впечетление,защото преди да почна да работя к5 оръжейник всички рецепти се правеха като при другите 2 професии.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:help
« Отговор #3 -: Юни 21, 2012, 08:15:58 pm »
Човекът има нещо подобно предвид:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=29902.0

Не помня кога се появи този проблем, но е доста стар (и определено нямам предвид февруари 2012-та).

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:help
« Отговор #4 -: Юни 22, 2012, 03:10:49 pm »
№1 Добавена раница номер 4.
№2 Генериран е нов комплект.
№3 Шанс.
№4 Знам, така са. Объркани са по идея. Някой ден ще ги оправя.

п.п.
Странно е но нямам никакво съобщение от вас.

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:help
« Отговор #5 -: Юни 22, 2012, 03:30:23 pm »
Чудесно,много съм благодарен!