Автор Тема: Стъпка от приключение  (Прочетена 2457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Стъпка от приключение
« -: Юли 13, 2012, 11:58:15 am »
 В приключението от Вечно белите краища в стъпка 4 трябваше да събера 13 кожи в Етерния. Не, че се оплаквам, но тъй като имах точки за действие за хабене реших да посъбирам кожи за обработване във Западния глетчер на Вечно белите краища и тогава, за голямо мое щастие след няколко битки и събрани кожи ми светна в синьо менюто Дневник на задачите. После без проблем си изпълних задачата в таверната и преминах на стъпка 5.

Задачи Стъпка 4/10
--------------------------------------------------------------------------------
Приключение 4:

Част от семейството

- Забеляза ли следите, хърбо? Да, гигантски са лапите, нали?
Очите на Герон са широко отворени................ Помогни на семействата ни.

Задача: Събери 13 Превъзходна одрана кожа в Етерния,Провинция Етерния.

Награда:
Злато : 9000 - 12000
Опит : 1500 - 2000

*Ако приключите тази стъпка от приключението, без да преминавате в следващата категория, ще получите предметните награди от нея. В противен случай ще получите максималните количества злато, опит и диаманти, които са включени като награди на задачата.

Развитие на задачата  13 от 13 
Изпълнете задачата, за да вземете наградата си   

По принцип нямам никакви претенции, даже съм изключително доволен от случилото се, но не искам да търпя глупави наказания от програмистите, затова че не съм докладвал проблем, а съм се възползвам само от него. Макар че напоследък програмистите тук са кът, явно засрамени от лъжата за новата подобрена версия (2.0) на играта. Все пак мина повече от половин година от обещаното обновяване, а няма никакво развитие.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #1 -: Юли 13, 2012, 04:39:33 pm »
Радвай се че си кожар а не ювелир или миньор да кажем,от доста време се знае че кожарите доста лесно минават такива стъпки от приключенията,с 1то ми геройче  7дни всичките ми точки отидоха да изкопам 13 платина,над 170 хода си заминаха тогава,а наградата -мижава,малко пари и опит

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #2 -: Юли 13, 2012, 06:17:11 pm »
за героя си сега предпочетох дърводелец да го направя. според мен това е по-добре от кожаря защото с кожаря харчиш пари за поправка а като те забие в някоя зона където е абсурд да си избиеш поправката пак се набутваш. не е колкото миньора и ювелира спор няма ама все пак дърводелеца според мен се набутва най-малко.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #3 -: Юли 14, 2012, 03:33:18 am »
Най-голямата полза за мен беше, че имах в наличност доста голяма сума и не исках да я изразходвам за глупости, а ако някой ме бе ступал в Етерния щеше да отнесе доста злато. Да не говоря за поправка на брони и лекуване на наемници. Така че доста си се израдвах когато ми светна в синьо менюто Дневник на задачите, без да се притеснявам, че някой ще ме плячкоса, тъй като си бях в защитена зона.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #4 -: Юли 14, 2012, 03:58:48 am »
Относно професиите и аз мисля, че най-ощетени са ювелир/миньорите. Единият ми герой е дърводелец и малко скучно ми става, когато трябва да събирам дръвца в стъпки от приключения. А, ако и някой ме плячкоса, докато изчаквам суматите минути за 2-5 дървенца то си е доста разходи. Ако те прати и на някоя оскъдна зона, чакаш половин час и накрая нищо не отсечеш си е чиста загуба. С кожара отивам трепя си дзверовете, одирам си кожите набързо, че и опит си получавам да вдигам нива. А за наградите отдавна мисля, че трябва да се актуализират, както в някои стъпки от приключенията, така и особено в задачите от таверната. Странно ми се струва дори при най-благоприятни обстоятелства, когато само поправяш бронята и пак даваш повече злато, отколкото получаваш като награда.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #5 -: Юли 14, 2012, 06:23:34 am »
веднъж беше отдавна още играех в свят 3 получих мисия да събера 60 кожи в една от опасните провинции не помня коя беше но не е важно това. избих си зверовете и пуснах да дере това са 10 мин дране без диамант. в крайна сметка едва бях пуснал да дера и се заемах да си излекувам героя и наемниците дали беше минала и минута имам предвид и някакъв ме цапна в пълно бойно снаряжение средно 5к злато беше на калпак. при награда дали имаше 1-2к злато ми оставаше утехата че предметната награда в края на приключението си заслужава главоболията. за капак пак трябваше да бия за да мога да дера кожи защото бъдеш ли ударен и загубиш губиш и кожите. с дърваря пусна си музика и си го чакам с едно джобно ножче колкото да има оръжие та и да ме цапнат няма ми дреме особено.
« Последна редакция: Юли 14, 2012, 06:30:21 am от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #6 -: Юли 14, 2012, 09:09:31 am »
Ами момчета има си начини за копане.Няма и стотинка да ви вземат,няма да ремонтирате и лекувате ако ви ударят.А за дрането дере се след всяка битка.Сам си усетил защо  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Стъпка от приключение
« Отговор #7 -: Юли 14, 2012, 12:05:02 pm »
мислех че е излишно да споменавам че този случай ми беше за обица  :D
викам си аз преди него кой ще е толкова луд да удари парти ловци облечени от жълто нагоре с всички убер умения ама като ме хванаха почти без кръв вече се лекувах и дерях след всяка битка  :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)