Автор Тема: анимация  (Прочетена 1519 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
анимация
« -: Юли 16, 2012, 09:06:51 pm »
Всички знаят,че анимацията не показва вярно,но може ли да е толкова сгрешена,че на завършено приключение да показва загубена за героя битка? А на двама герои?

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:анимация
« Отговор #1 -: Юли 16, 2012, 09:27:48 pm »
Ходи ли са след като са минали приключението и са загубили. На байраците показва последната бика в многостепенната, а не конкретната битка с която е минато приключението. И се менят всеки път когато се ходи там.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:анимация
« Отговор #2 -: Юли 17, 2012, 05:53:52 am »
Благодаря за отговора!Изглежда логичен,но ако многостепенната е Фамилията,не ми се връзват нещата... Единият герой с една и съща загубена битка е приключил двете приключения,другият е приключил само едното/със загубена битка,според анимацията/.Отнася се за свят 4.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:анимация
« Отговор #3 -: Юли 17, 2012, 08:12:14 am »
Благодаря за отговора!Изглежда логичен,но ако многостепенната е Фамилията,не ми се връзват нещата... Единият герой с една и съща загубена битка е приключил двете приключения,другият е приключил само едното/със загубена битка,според анимацията/.Отнася се за свят 4.

Според мен първият е завършил двете приключенията и е започнал да дои боса. При последното ходене е загубил и понеже е на едно и също място за двете приключения в байраците показва загуба.
Вторият е минал само едното приключение и не е стигнал до последната стъпка на другото. Също се е опитал да дои боса и  е загубил.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:анимация
« Отговор #4 -: Юли 17, 2012, 04:15:24 pm »
В гилдията има трима,които са приключили с фамилията,но не им е записана загубата от последната битка там.Мисля че за фамилията не следва да записва в завършените приключения последната битка,защото на следващото ходене след приключването,лидера е друг.