Автор Тема: Няма занаятчийски чук ???  (Прочетена 1617 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Absurd

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +13/-30
    • Профил
    • Ел. поща
Няма занаятчийски чук ???
« -: Август 26, 2012, 10:57:16 am »
Здравейте,не мога да си намеря по магазините в провинциите занаятчийски чук за оръжейник  с 30 % занаят,категория 3,на какво се дължи ?
 ???  Обиколих всички провинции,освен на острова,в провинциите където би трябвало да има и  са категория 3 самите провинции,чуковете са категория 4,в тези от кат. 2 чуковете са си 2-ра  ???

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Няма занаятчийски чук ???
« Отговор #1 -: Август 26, 2012, 11:38:03 am »
Здравейте,не мога да си намеря по магазините в провинциите занаятчийски чук за оръжейник  с 30 % занаят,категория 3,на какво се дължи ?
 ???  Обиколих всички провинции,освен на острова,в провинциите където би трябвало да има и  са категория 3 самите провинции,чуковете са категория 4,в тези от кат. 2 чуковете са си 2-ра  ???


взимай си 2 категория една и съща работа върши *hihi*

Неактивен Absurd

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +13/-30
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Няма занаятчийски чук ???
« Отговор #2 -: Август 26, 2012, 02:10:10 pm »
Пробвал съм при майстор на брони,с чук категория 3 не ми вдига процентите да речем в категория 4,не знам дали ще стане,вече си купих един за кат. 4 като не гледам,но ще го ползвам по-късно за сега ми е  *locker* ,още съм в 3-та категория с дадения герой,ще взема сега един и за 2 да пробвам,и да не стане какво пък,ще бухам и във 2-ра малко :)   *beer*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Няма занаятчийски чук ???
« Отговор #3 -: Август 27, 2012, 04:49:10 am »
Няма никакво значение категорията на чука стига да не е по висока от тази на героя.