Автор Тема: Немници, опит, дроп и още няколко въпроса  (Прочетена 2957 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« -: Декември 08, 2012, 10:33:48 pm »
Здравейте,
Избрах герой Мистик на мрака 21 ниво съм.

Предполагам на някои въпроси вече е отговаряно, но не открих отговорите на моите въпроси:
1. За 3та категория на кои умения да наблегна, а за 4та?
2. Мистика ми губи ужасно много от бойци, които с 3-4 удара с чук ме омитат, това наложи да търся по-добри наемници. Какви наемници са подходящи за Мистик на Мрака ( имам командир на наемници 5 )? Как да ги екипирам?
3. Къде в 3та категория е най-добрият вариант за трупане на опит? (не играя с диаманти и ми отне вечност, докато стигна ниво 20)
4. Къде е най-добрият дроп на предмети в 3та категория?
5. Забелязвам някакво второстепенно значение на комплектите, които в аукциона струват много пари, а с подобни суми мога да си купя по-добри легендарни или епични и да направя по-добра екипировка. Има ли такова нещо или все пак зелените предмети имат своето място в играта?
6. Не правя никакви занаятчийски мисии. Това проблем ли е за по-нататъшно развитие или мога да си бия наволя, без да се притеснявам, че ще забия някъде ( с изключение на някои приключения).
7. Като Мистик на мрака да залагам повече на осъвършенстването на героя или да го правя помощен за наемниците? Ако го правя помощен за наемниците кои умения да развия?
8. Като герой 21 ниво ( все още ) мога ли да наемам наемници от по-високи категории ( 4то, 5то) ?
9. Спечелих мисия с диаманти  *dance* и най-накрая сложих някой друг предмет. Обаче, когато се опитах да ги продам за 30-40 хил по-малко ги купиха веднага ( най-вероятно системата ) . Има ли граници в сумата за пазара на диаманти?


Навярно ще изникнат още въпроси, но търсачката работи, както работеше в Империя онлайн.. общо взето не ми помага :).
Моля ви не ми давайте линкове с теми - изчетох доста.
Ще се радвам да отговорите лично в темата ;)
« Последна редакция: Декември 08, 2012, 10:48:58 pm от anfel4e »

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #1 -: Декември 09, 2012, 12:27:43 am »
Ако си в свят 3 ще ти помогна с предмети да си облечеш наемниците.
Komandir of RONIN

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #2 -: Декември 09, 2012, 02:22:21 am »
Чудесно  :) много ти благодаря, но как ще стане... в смисъл прехвърлянето на предметите.
И все пак помощ относно въпросите ми :)

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #3 -: Декември 09, 2012, 10:57:33 am »
Здравейте,
Избрах герой Мистик на мрака 21 ниво съм.

Предполагам на някои въпроси вече е отговаряно, но не открих отговорите на моите въпроси:
1. За 3та категория на кои умения да наблегна, а за 4та?
2. Мистика ми губи ужасно много от бойци, които с 3-4 удара с чук ме омитат, това наложи да търся по-добри наемници. Какви наемници са подходящи за Мистик на Мрака ( имам командир на наемници 5 )? Как да ги екипирам?
3. Къде в 3та категория е най-добрият вариант за трупане на опит? (не играя с диаманти и ми отне вечност, докато стигна ниво 20)
4. Къде е най-добрият дроп на предмети в 3та категория?
5. Забелязвам някакво второстепенно значение на комплектите, които в аукциона струват много пари, а с подобни суми мога да си купя по-добри легендарни или епични и да направя по-добра екипировка. Има ли такова нещо или все пак зелените предмети имат своето място в играта?
6. Не правя никакви занаятчийски мисии. Това проблем ли е за по-нататъшно развитие или мога да си бия наволя, без да се притеснявам, че ще забия някъде ( с изключение на някои приключения).
7. Като Мистик на мрака да залагам повече на осъвършенстването на героя или да го правя помощен за наемниците? Ако го правя помощен за наемниците кои умения да развия?
8. Като герой 21 ниво ( все още ) мога ли да наемам наемници от по-високи категории ( 4то, 5то) ?
9. Спечелих мисия с диаманти  *dance* и най-накрая сложих някой друг предмет. Обаче, когато се опитах да ги продам за 30-40 хил по-малко ги купиха веднага ( най-вероятно системата ) . Има ли граници в сумата за пазара на диаманти?


Навярно ще изникнат още въпроси, но търсачката работи, както работеше в Империя онлайн.. общо взето не ми помага :).
Моля ви не ми давайте линкове с теми - изчетох доста.
Ще се радвам да отговорите лично в темата ;)

Нямам герой мистик и не мога да те посъветвам,но знам,че за к3 е по-добре да си мистик на светлината.Търси си наемници воини с умения 2 оръжия,въртележка,въртележка,майсторство с  чук,въртележка майсторство с копие.Хубаво е да имат базова жизненост и да са най-малко 25 ниво.Може да имаш и 1 стрелец с орлово око и залп и 1 мистик на светлината с умения лекуване и майсторство в лекуването.Може и преследвач с 2 оръжия.Всички останали бонуси са +.В пиратската гилдия може да дропиш за ботуши и бижута.Понякога падат и епични неща.Мечове също.Всички предмети там са 24 ниво.Най-много опит дава в пустинните ниски земи,но трябва да биеш там сам.Ако нямаш наградно оръжие или много добър епик,няма как да стане.В ложата на костенурките пуска зелени предмети.В майката на мрака,може да ти пусне всичко.Напиши ми как се казва героят ти,ще те поканя в моя гилд, да ти дам някой неща.
Komandir of RONIN

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #4 -: Декември 09, 2012, 10:05:17 pm »
anfel4e_KPACOTA ми е името, но ще пообиколя първо, за да намеря нужните наемници.
Благодаря :)

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #5 -: Декември 09, 2012, 11:16:01 pm »
Моля.Когато си готова ми пиши в играта : bully77
Komandir of RONIN

Неактивен redforever

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 94
  • Karma: +11/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #6 -: Декември 10, 2012, 11:25:50 am »
тез наемници с 2 оръжия 3 категория как се  намират ми е интересно
 аз имам няколко героя и досега не съм срещал
единия от които е мистик на мрака
трябва ти пазител  3 преследвача  и  воин
общо взето ако са добре оборудвани е без значение какви са

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #7 -: Декември 10, 2012, 12:17:00 pm »
тез наемници с 2 оръжия 3 категория как се  намират ми е интересно
 аз имам няколко героя и досега не съм срещал
единия от които е мистик на мрака
трябва ти пазител  3 преследвача  и  воин
общо взето ако са добре оборудвани е без значение какви са


Намират се с търпение и късмет.Останалото от поста,води до увяхване в многостепенните зони....
Komandir of RONIN

Неактивен redforever

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 94
  • Karma: +11/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #8 -: Декември 10, 2012, 06:56:33 pm »
е аз с 8 героя така ги минавам но щом ти казваш
 :P

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #9 -: Декември 13, 2012, 10:42:20 pm »
След два дни търсене намерих призрачен преследвач с две оръжия :) . И открих ,че не се е налагало да освобождавам наемници , за да наема нови.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Немници, опит, дроп и още няколко въпроса
« Отговор #10 -: Декември 13, 2012, 11:26:09 pm »
Всеки главен герой може да има по максимум 12 наемници.И чак като имаш 12 броя ще ти се налага да освобождаваш ако искаш да наемеш някои нов наемник