Автор Тема: Отваряне на наемници  (Прочетена 1314 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Polydeuces

  • Гост
Отваряне на наемници
« -: Януари 08, 2013, 12:15:50 pm »
До божествения ми взор дотигат много обезпокоителни прочетни новини.
Ако съхранените наемници се отварят чак при достигане на ниво 60 в ИГ - това автоматично принуждава всеки герой да популира единствено категория 7 след рестарт. Какво става, ако героят след някой от поредните рестарти, пожелае да остане в някоя произволна категория, която е различна от седма?
Толкова ли е сложно да се напише един код, който да позволява автоматично отваряне на наемници, ако такива са налични, при навлизане на героя в съответната категория, в която са наемниците, при условие, че брой налични (произволна категория) + брой налични (съхранени за конкретната категория) ≤ 12?
Защо се промени условието на отваряне и играчите бяха заблудени по този начин?
Моля, някой от екипа на играта, да ми обясни ширещата се напоследък алогичност по някои ключови моменти от ИГ. Благодаря.

Питх

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Отваряне на наемници
« Отговор #1 -: Януари 08, 2013, 12:36:06 pm »
До божествения ми взор дотигат много обезпокоителни прочетни новини.
Ако съхранените наемници се отварят чак при достигане на ниво 60 в ИГ - това автоматично принуждава всеки герой да популира единствено категория 7 след рестарт. Какво става, ако героят след някой от поредните рестарти, пожелае да остане в някоя произволна категория, която е различна от седма?
Толкова ли е сложно да се напише един код, който да позволява автоматично отваряне на наемници, ако такива са налични, при навлизане на героя в съответната категория, в която са наемниците, при условие, че брой налични (произволна категория) + брой налични (съхранени за конкретната категория) ≤ 12?
Защо се промени условието на отваряне и играчите бяха заблудени по този начин?
Моля, някой от екипа на играта, да ми обясни ширещата се напоследък алогичност по някои ключови моменти от ИГ. Благодаря.

Питх


Драма, драма, драма...........Никой с нищо не принуждава, има достатъчно таверни във всяка категория да се наемат наемници предоволно и героят да остане в която си иска категория след поредния рестарт.Никакво условие не е променено, просто се наложи леко уточнение което да не позволи всеки да го тълкува според неговите си разбираня и удобство(както и стана), защо повечето играчи(Бандитко, Мистър Бийн, Фрамел и много др.) го разбраха и си продължават да си играят без никакъв проблем.Пък и така ще се раздвижат малко героите да поохарчат малко за наемници, за екипировка ще живне и пазара.


Дискусията по въпроса е излишна и няма да има повече теми по въпроса, срещу нарушителите ще бъдад взети съответните мерки.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!