Автор Тема: Избягване на удар...  (Прочетена 3437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Избягване на удар...
« -: Февруари 08, 2013, 09:49:05 am »
Данчело не се заяждам,но босовете нека си целят повече,защото тотално ще загубим интерес.И за мен е странно как Бос с 75 точност ми вкарва всеки втори удар успешен на герой с 800 ловкост и няма разлика в нивата,но какво ще стане и ако вземем босовете да ги биеме с по 1-2 мерка?Няма нищо предизвикателно вече.... ???

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2013, 02:50:21 pm »
Те босовете нека си целят. Нека да има направят шанса за успешен удар 50%. нека 100% да го направят та белким  може и да падна.
Ама от какъв зор преследвачите ми ще имат само 25% шанс за успешен удар  *hmm*
И защо само при мои герои става така ?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2013, 03:28:18 pm »
Защо мислиш че е само при твои, това че другите не ревем не значи че не се случва и при нас..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2013, 04:13:59 pm »
Защо мислиш че е само при твои, това че другите не ревем не значи че не се случва и при нас..........
Я покажи доклад да видим . В който мерковете да имат по голяма точност от боса и да имат само 25% шанс да го ударят !

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2013, 04:23:39 pm »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2013, 04:24:07 pm »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2013, 04:27:33 pm »




Доклади не пазя, защото проблема ми се струва незначителен, и по-скоро е в бойната ми група от колкото в играта........И пак ти казвам това го има при доста герои, просто шанс, пък никъде не е казано, че успешните удари са ограничени до 25%, а че това е минимума.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2013, 05:06:03 pm »
Това което си постнала нищо не доказва.
Това че мобовете целят често дори при 25% шанс го знаем всички.
Става въпрос тук за герои и меркове.
Може да целят или да не целят заради модификатора все пак.
Но при моите случаи модификатора не играе роля понеже и героите и мерковете са 39 ниво, колкото е и боса.
Затова само от доклада може да се разбере.
И според теб нормално ли е преследвачи с 700-800 точност да имат само 25% шанс да уцелят при положение, че боса е с 390 ловкост?
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 05:08:38 pm от Danchello »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2013, 06:02:24 pm »
Това което си постнала нищо не доказва.
Това че мобовете целят често дори при 25% шанс го знаем всички.
Става въпрос тук за герои и меркове.
Може да целят или да не целят заради модификатора все пак.
Но при моите случаи модификатора не играе роля понеже и героите и мерковете са 39 ниво, колкото е и боса.
Затова само от доклада може да се разбере.
И според теб нормално ли е преследвачи с 700-800 точност да имат само 25% шанс да уцелят при положение, че боса е с 390 ловкост?


Да не мислиш, че съм избрала тези битки с модификатор в полза на противника, напротив даже е в моя полза....Казах ти доклади не пазя при тези битки, защото е нелепо.....И аз не казвам, че е нормално, а това че се случва и при други играчи и си намират начин да се справят без да опяват.....Нали биеш "смешния бос в фамилията", какво толкоз ако ти свалят някой наемник, ако нямаш злато за ремот пиши да ти пратя........
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 06:18:34 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #9 -: Февруари 08, 2013, 06:25:03 pm »
Относно фамилията,един от наемниците ми преследвачи 41 ниво е с около 500 ловкост и точност,екипиран много прилично,но до сега не съм го видял да удари боса.Тва е за 30 битки примерно.
Komandir of RONIN

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #10 -: Февруари 08, 2013, 06:54:30 pm »

Да не мислиш, че съм избрала тези битки с модификатор в полза на противника, напротив даже е в моя полза....Казах ти доклади не пазя при тези битки, защото е нелепо.....И аз не казвам, че е нормално, а това че се случва и при други играчи и си намират начин да се справят без да опяват.....Нали биеш "смешния бос в фамилията", какво толкоз ако ти свалят някой наемник, ако нямаш злато за ремот пиши да ти пратя........

Тези битки дето си ги избрала показват успешните удари на мобовете а не на героите и мерковете ти.
Май не си разбрала за какъв точно проблем съм писал.
Аз не ходя сефте във фамилията и много добре знам възможностите на мерковете си.
А след като има правила в играта значи трябва да се спазват и не само от играчите.
Иначе намирисва на прецакване.

По твоите думи излиза че ако забележа бъг да не го докладвам а да намеря друг начин да се справя с проблема  :D

« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 09:32:32 am от mitika »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Избягване на удар...
« Отговор #11 -: Февруари 08, 2013, 07:06:39 pm »

По твоите думи излиза че ако забележа бъг да не го докладвам а да намеря друг начин да се справя с проблема  :D


Това никъде не съм го казала, а си е твоя лична итепретация........ ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен rokki

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Избягване на удар...
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2013, 12:55:04 am »
Тези битки дето си ги избрала показват успешните удари на мобовете а не на героите и мерковете ти.
Май не си разбрала за какъв точно проблем съм писал.
Аз не ходя сефте във фамилията и много добре знам възможностите на мерковете си.
А след като има правила в играта значи трябва да се спазват и не само от играчите.
Иначе намирисва на прецакване.

По твоите думи излиза че ако забележа бъг да не го докладвам а да намеря друг начин да се справя с проблема  :D

Има проблема и с избягването и с занаята, но е по лесно да се игнорира а не да се поправят проблемите.Галактик империа 2.0 :D :D :D :D :D
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 09:32:43 am от mitika »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Избягване на удар...
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2013, 01:10:45 am »
Относно фамилията,един от наемниците ми преследвачи 41 ниво е с около 500 ловкост и точност,екипиран много прилично,но до сега не съм го видял да удари боса.Тва е за 30 битки примерно.


Я виж в докладите колко шанс за успешен удар има преследвача ти и го копни тука
Ето един човек , който ме разбра за какво говоря
Доколкото знам от Питх ( а аз му вярвам) при равни ловкост и точност има шанс да се избегне удара.
Но точноста на моите преследвачи е 2 пъти по висока от ловкоста на боса и това избягване няма от къде да му дойде освен от бъг.
Цели 75% шанс да им избегне ударите му идват незнайно от къде.

Преди малко отидох с един герой да пофермя Айвъна. Единият ловец от 15 рунда-  5 изстрела бяха блокирани и 7 ги избегна при шанс за успешен удар според доклада 89 %  :D   Но това е друга тема.
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 01:15:29 am от Danchello »