Автор Тема: Я да видим ?  (Прочетена 19950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #75 -: Октомври 25, 2013, 10:28:49 pm »
Прав си не е оправдание, явно си е дръпнат и поне доколкото му четох нещата е все на заяждане от негова старана ама като си знам как са ме нервирали в ИО е как съм ги благославял със въпрос неговото е просто благословия

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #76 -: Октомври 25, 2013, 10:31:23 pm »
и него не го оправдам защото не можеш така да се коси за игра в сяка игра има победител и победен така че трябва да приемаш когато си бит и да не се възгордяваш когато биеш , както казваше адно приятелче в ИО винаги ще ес намери някой по добър от теб да те разибе

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #77 -: Октомври 25, 2013, 10:37:25 pm »
а и си прав аз от скоро съм във форума от 2010 не бях влизал до пред имесец два

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #78 -: Октомври 26, 2013, 12:28:51 am »
В случая ти виждаш част от нещата само.Защото това не му е 1во или 2ро провинение във форума.
А и също така не съм съгласен,че понеже е тинейджър на 13-14 г ако не се лъжа и дай да му позволиш да се държи както си иска.Има си правила и трябва се спазват по принцип и критерия да е еднакъв.Така,че това никакво оправдание не е.


 Иволвер(ще му бацна един +, нали за това е темата) е много прав, той също е потърпевш от този потребител. Пък и това не му е първото нарушение, а това на колко е години не оправдава абсолютно никой.
      hinivik ти също си прав, че игрите трябва да са за забавление, но това тука е форум и правилата са установени ясно и са за всички, ако всеки почне така до къде ще го докараме.........



Нещо пак се отклоняваме от темата.
« Последна редакция: Октомври 26, 2013, 12:38:07 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен redforever

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 94
  • Karma: +11/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Я да видим ?
« Отговор #79 -: Октомври 26, 2013, 11:01:00 am »
за невярващите и толерантните към въпросния играч искам само до погледнете коментара му в профила на emoim
става въпрос за този между двата на unthinkable
освен обичайното заяждане той явно не е прочел целия коментар или просто не разбира български и не може да осмисли написаното

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #80 -: Октомври 26, 2013, 12:08:11 pm »
за невярващите и толерантните към въпросния играч искам само до погледнете коментара му в профила на emoim
става въпрос за този между двата на unthinkable
освен обичайното заяждане той явно не е прочел целия коментар или просто не разбира български и не може да осмисли написаното

И кой го казва?
Човекът който с малките си геройчета ми драскаше по профила на Наути глупости и нямаше смелоста да го направи с основния си герой :D
Няма да се учудя ако си един от хората дето всеки ден ми цъкат минуси.
Единственият който имаше доблеста да си го признае беше Топ Даун, докато другите го правят тихомълком като мишоци.
Има хора дето са ме дразнили или нервирали но не съм си правил труда да им цъкам минуси за "отмъщение".
Веднъж или два пъти съм слагал на Митика и това е за всичкото време откакто пиша във форума.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #81 -: Октомври 26, 2013, 01:04:34 pm »
като мишоци



Ако не ме лъже паметта и ти имаше такива прояви докато бях в гилдията ти..........


P.S.Темата заприлича на кой е по-по-най...........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен redforever

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 94
  • Karma: +11/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Я да видим ?
« Отговор #82 -: Октомври 26, 2013, 02:22:55 pm »
ти пък си ми най-противния играч в цялата игра
адски нагъл и противен си
всеки един мой коментар за теб е имал конкретен повод и причина
истината е че си един средно ниво играч с голямо самочувствие и никакво покритие
това достатъчно честно ли ти звучи
« Последна редакция: Октомври 26, 2013, 02:26:03 pm от redforever »

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #83 -: Октомври 26, 2013, 02:58:02 pm »
ти пък си ми най-противния играч в цялата игра
адски нагъл и противен си
всеки един мой коментар за теб е имал конкретен повод и причина
истината е че си един средно ниво играч с голямо самочувствие и никакво покритие
това достатъчно честно ли ти звучи


Напълно те подкрепям.Аз съм bully77.
Komandir of RONIN

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #84 -: Октомври 26, 2013, 08:23:59 pm »
Всеки има право на мнение. Интересното е че с redforever съм нямал никакво вземане даване нито в играта, нито сме търгували. С две думи никакви допирни точки. Дори не съм го бомбил по зоните, докато bully77 ми е сърбал попарата в свят 3 и то защото много взе да се прави на голям откакто влезе при Ронин. До преди това ако има доблеста ще си признае, че винаги съм му помагал когато ми е искал помощ, най вече да му изработя нещо.
Смея да твърдя че и в двата свята гилдиите ми са "най- населени" !
Тоест с най много реални играчи в тях. Дали щеше да е така ако бях средно ниво играч?
Десетина мой герои 4та кат кибичат нон стоп в опасните зони и никой не ги закача. Защо ли?
Аз не знам в тази игра някой да е уважаван от абсолютно всички останали.
Като гледам на повечето кармата е отрицателна .
А поради каква причина един българин ще вземе да слага минуси на друг?
Напомня ми за вица дето в ада казана с българите не се охранявал защото те сами се дърпат едни други на дъното  *hihi*