Автор Тема: Проблем с безплатното преразпределение на точките за умения  (Прочетена 1562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ulfrshield

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Героя ми е ulfrshield свят 2. Проблемът е че не ми позволява да използвам безплатното преразпределение, за да премахна точката от умението "Фронтална атака". Героя го развивам като пазител и това умение е безполезно за мен. Вероятно проблема има нещо общо с това, че бутона ми беше излязъл още като бях 1 ниво и го натиснах тогава. Единственото, което стана е че бутона изчезна. Прочетох някои теми тук във форума и видях, че става дума за бъг, и се надявах, че когато героя достигне 15 ниво ще мога да преразпределя, но не се получи. Изписва ми че иска 15 диаманта и все пак пробвах да натисна бутона, да видя дали е само визуално, но не е.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Щом веднъж си го ползвал безплатното преразпределение значи е заминало, нищо че си бил 1-во ниво........Сега нищо не става може би, защото нямаш налични 15 диаманта в този герой, иначе ще си ги нулираш точките, естествено срещу съответната цена.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ulfrshield

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Значи да пия една студена вода и -15 диаманта от награда или да започна с друг герой губейки псевдонима. Гаден избор, но какво да се прави.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
За съжаление е така, но грешката е твоя и надявам се не виниш друг за нея.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!