Автор Тема: Лунен камък  (Прочетена 1772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Лунен камък
« -: Март 01, 2015, 05:10:11 pm »
Забелязах че във Фаролин никъде не се намира лунен камък. Така ли е замислено или е пропуск ?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лунен камък
« Отговор #1 -: Март 01, 2015, 05:20:31 pm »
Има си камък и то достатъчно.....






Ето във Вилните градини.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лунен камък
« Отговор #2 -: Март 01, 2015, 05:26:16 pm »
Забелязах че във Фаролин никъде не се намира лунен камък. Така ли е замислено или е пропуск ?


В Горните градини също е наличен....:

Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Лунен камък
« Отговор #3 -: Март 01, 2015, 07:44:33 pm »
Сега вече го намерих, но проблема е се оказа че бил следния. Когато натисна върху дадената зона със лунен камък, не изписва да има тази сграда от която се копаят камъните и аз съответно дори не съм я проверил. Ако може да добавите коректно сградите във всяка зона ще е добре. Мерси.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Лунен камък
« Отговор #4 -: Март 01, 2015, 07:48:03 pm »
Сега вече го намерих, но проблема е се оказа че бил следния. Когато натисна върху дадената зона със лунен камък, не изписва да има тази сграда от която се копаят камъните и аз съответно дори не съм я проверил. Ако може да добавите коректно сградите във всяка зона ще е добре. Мерси.


Да, така е. Всички сгради ги показва като кожарници или дърводелници, но като задържиш курсора на мишката изписва каква е точно сградата. Това е нещо визуално и сигурно ще бъде изчистено, когато може да се отдели ресурс за това.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!