Автор Тема: Как действат уменията?!  (Прочетена 4056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Как действат уменията?!
« Отговор #15 -: Март 08, 2015, 07:56:34 am »
E да, ама стрелеца колко му взема на мечока? Чука беше долу-горе ставащо оръжие срещу броня. Освен това забелязах, че чука на мистик прави около 30% по-малко поръжения!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Как действат уменията?!
« Отговор #16 -: Март 08, 2015, 10:09:38 am »
Изобщо това с паузата, още от самото начало не ми харесваше. Много по удачно си беше старото положение, да има наказание върху ловкостта и точността. В момента гадинки с 1/3 ловкост от точността ми, пак ми правят избягвания, да не говорим за умението отклонение. Ако сложа арбалет с 24 изстрела, направят ми 2-3 отклонения, 4-5 избягвания минимум и то какво остава. При война е още по зле. Затова и няма да се използват такива оръжия
За второто оръжие, колегата е много прав. Използват се предимно заради атрибутите. Изключение може би правят само копията, ако противника няма много броня.
Пък и както и да я погледнеш тая пауза, не звучи никак логично. Какво означава тя, изморил си се и не може да вдигнеш чука да замахнеш или да опънеш тетивата ли?

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Как действат уменията?!
« Отговор #17 -: Март 08, 2015, 10:39:32 am »
Те тия атрибути и унения изобщо не са адекватни - риса ще си избягва просто защото е рис, а тигъра ще си вкарва критичните просто защото е тигър, и трябва да вкарва повече от другите. Разправяте ми вие, че така искате да се случват нещата, ама това изобщо не е правилно.