Автор Тема: Мощен удар  (Прочетена 1890 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен demo_account

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 131
  • Karma: +24/-30
    • Профил
Мощен удар
« -: Март 16, 2015, 02:43:02 am »
Привет!

Мисля, че мощният удар не се прилага коректно, когато се "случи" на удар с второто оръжие ... няма как да проверя, но поне според това, което излиза на екрана:
- пуска се "анимацията" за мощен удар (взима дух ... при мен е двойна доза, вероятно има причина)
- удря с второто оръжие
- прави минималната щета (която в моя случай е по-малка от мощния удар)

Бъркам ли някъде или е просто визуален проблем?


Поздрави!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Мощен удар
« Отговор #1 -: Март 16, 2015, 09:30:00 am »
Взема дух според инициативата която имаш.
иначе не трябва да се прилага на второто а на първото оръжие , ще трябва да се провери.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Мощен удар
« Отговор #2 -: Март 16, 2015, 09:56:52 pm »
Прилага си се и на двете. Дали се прилага наказание върху него за оръжието във втората ръка не мога да кжа на 100% - трябва да ориверя, мисля, че последно го оставихме да няма наказание, тъй като се заплаща с дух, но не мога да съм на 100% сигурен.

Неактивен myline23

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re: Мощен удар
« Отговор #3 -: Март 18, 2015, 05:33:22 pm »
Мощният удар действа и на второто оръжие, но, ако трябва да удариш с демидж мин (макс демидж + мощен удар - броня <= демидж мин) си удряш с тази стойност, предполагам такъв е бил случаят. Освен това има редукция от 60% за мощен удар за второ оръжие, което тепърва ще се доуточнява така ли трябва да остане.

Неактивен demo_account

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 131
  • Karma: +24/-30
    • Профил
Re: Мощен удар
« Отговор #4 -: Март 19, 2015, 12:39:58 am »
тоест не "добавя поражения", а увеличава базовата щета, която допълнително се редуцира от бронята и % хендикап за второ оръжие ... което автоматично го прави безмислен скил ^_^ (харчи много дух, дава малък ефект)

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Мощен удар
« Отговор #5 -: Март 19, 2015, 09:34:21 am »
Цената му в дух е намалена в момента, за да е адекватна на цената на други умения. Тепърва ще обмислим дали да се промени умението, тъй като на високите нива изостава спрямо другите доста.