Автор Тема: Умения класове герои и баланс  (Прочетена 1504 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Умения класове герои и баланс
« -: Март 24, 2015, 11:43:49 pm »
Последната ми тема беше заключена, затова се наложи да я изтрия, тъй като ми се вижда безсмислено, ако никой няма да си взема бележка, и въпреки това да не можем да продължаваме да пишем в нея. Нека напомня някои прости факти.
1. Екипът на играта неведнъж е заявявал, че цени нашето мнение и приветства публикуването именно в тази секция.
2. Имам славата на добър играч и мога да преценя кога нещо ще съсипе дадено игрово начинание или не. Никога не греша.
3. Стари и кадърни играчи са на същото мнение като мен: Смесването на уменията между класовете, ще нанесе дълбока рана в геймплея и ще отвори един никога незарастващ игрови дисбаланс.
4. За мен е най-лесно да се адаптирам към това щуро хрумване, но лошото е, че някои неща ще се усетят доста по-късно, а тогава ще има много по-остра реакция към евентуална промяна.
5. Темата е отворена. Всяко заключване, редакция или изтриване ще се счита като конфронтация не само с мен, но и с останалите играчи. Нека да избягваме подобни провокации в бъдеще.
ДД

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Умения класове герои и баланс
« Отговор #1 -: Март 25, 2015, 08:50:09 pm »
Хора - стига с тези ултиматуми - успокойте всички топката... Горната тема също е отключена...

Дискутирайте всичко конструктивно, а ние ще се опитаме да намерим верният баланс..

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Умения класове герои и баланс
« Отговор #2 -: Март 26, 2015, 01:52:29 pm »
Ако някоя тема в този форум, по каквато и да било причина се окаже заключена, а вие смятате, че не трябва да е така, винаги можете да ми пишете на ЛС и ще проверим случая (напълно съм убеден, че и Хаос е винаги отворен за ЛС, но просто няма как да го заявявм от негово име). Политиката ни никога не е била да се заключват теми - освен тези, които обиждат другуи потребители, разбира се.
Нямам идея как се е получило това със заклюването, но определено не е било опит за цензуриране.
Четем и обсъждаме всяко ваше мнение, независимо дали сме съгласни или не с всичко казано тук - дори да сме на коренно противоположни мнение, няма да водим спор, като заключваме теми.