Автор Тема: Умения мистик  (Прочетена 2121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Умения мистик
« -: Април 05, 2015, 10:42:16 pm »
Текущо, умението "Атакуващо действие", а предполагам и "Защитно действие" са изключително ненужни умения. В описанието на умението изписва, че маха (в моя случай) 35% ловкост и качва 35% точност. Реално, това което прави умението е, да махне 35% ловкост и да прикачи полученото число към числото на точността. Което си е преливане от пусто в празно. Всеки може да си коригира атрибутите с екипировка. Моля, да помислите да направите умението смислено, като спад в ловкост и растеж в точност да са на независима процентна основа. Благодаря.
ДД

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Умения мистик
« Отговор #1 -: Април 06, 2015, 12:17:28 am »
Текущо, умението "Атакуващо действие", а предполагам и "Защитно действие" са изключително ненужни умения. В описанието на умението изписва, че маха (в моя случай) 35% ловкост и качва 35% точност. Реално, това което прави умението е, да махне 35% ловкост и да прикачи полученото число към числото на точността. Което си е преливане от пусто в празно. Всеки може да си коригира атрибутите с екипировка. Моля, да помислите да направите умението смислено, като спад в ловкост и растеж в точност да са на независима процентна основа. Благодаря.
Ако съм с 5 ловкост и 300 точност дали ще е добра идеята ??

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Умения мистик
« Отговор #2 -: Април 06, 2015, 11:04:43 am »
Разбира се. Сега не ми се обяснява защо, но ако умението остане така както е - ще разкарам наемника при първа възможност и никога повече няма да взема наемник с атакуващо или защитно действие. Чакам потвърждение от създателите на играта.
ДД

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Умения мистик
« Отговор #3 -: Април 06, 2015, 05:03:46 pm »
И аз имам такъв наемник и съм му изключил атакуващото действие,щото хаби дух,а аз го ползвам за лекар. На самото описание на умението атакуващо действие не пише да иска дух и е малко подвеждащо.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Умения мистик
« Отговор #4 -: Април 06, 2015, 05:27:59 pm »
Именно, Matros, най-малкото се конкурира с други далеч по-полезни умения. Имам и други съществени съображения, но не виждам смисъл да се хабя :)
ДД

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Умения мистик
« Отговор #5 -: Април 07, 2015, 09:26:21 pm »
Да, знаем за това. Имапе друга идея, но уменията определено не се получиха. Работя по въпроса и ще се подменят изцяло, но не мога да кажа точно кога. Няма да има безсмислени умения в нито един клас - всички ще бъдат направенитака, че да са полезни (било то и в конкретна ситуация... което всъщност е по-добрият вариант, но това си е една цяла тема).
Мога просто да ви успокоя, че не сме оставили тези неща без надзор и те се оправят в движение, а и ще се оправят и занапред.