Автор Тема: Бъг ли е или не е  (Прочетена 1653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Бъг ли е или не е
« -: Май 24, 2015, 01:58:11 pm »
Във ВБК, репутацията ми е почти на максимум, а ми показва репутацията като unfriendly. Това бъг ли е?


photo uploading

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Бъг ли е или не е
« Отговор #1 -: Май 24, 2015, 02:34:55 pm »
Не е максимум. Така като гледам цветово е revered. Като посочиш там - ще ти изпише, например, 89% revered. Другото вероятно е бъг. При мен избраното е neutral.
ДД

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Бъг ли е или не е
« Отговор #2 -: Май 24, 2015, 02:37:01 pm »
Да виждам, че пише revered, но пък не виждам някакво отражение в магазина според това което пише, а и не се визуализира на баровете отдясно.

Ще дам пример, за revered пише, че е -1 диамант от цената на предметите в магазина, а пък живата вода продължава да си иска 5 диаманта за 5 броя. Би било логично от това, което чета като информация 5бр. да струват 4 диаманта.
« Последна редакция: Май 24, 2015, 02:38:40 pm от Yolov »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Бъг ли е или не е
« Отговор #3 -: Май 24, 2015, 03:59:44 pm »
Вероятно не са уточнили, че става въпрос само за инструменти. При консумативите няма как да важи, ако цената им е 1 или 2 диаманта/брой. А екипировка, която се закупува с диаманти, досега не съм виждал.
Иначе - ефект има. Поне за предметите, рецептите и инструментите в магазините. Ако правилно съм разбрал, на ниво неутрално могат да се падат най-много редки предмети, рецепти и инструменти, а на последното ниво ще могат да се падат и епични (зависи кое е базовото ниво на рядкост за всеки магазин). Шансовете за това, обаче, са вече друга работа :)
Относно наемниците - главата ми не побира, какво означава "по-добър наемник" :)
ДД

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Бъг ли е или не е
« Отговор #4 -: Май 24, 2015, 06:40:09 pm »
аз съм на максималното уж ниво- така ми изписва - ама досега един жълт колан съм видял в магазина .
Но пък има време тия екстри и да почнат да работят - доста проблеми се натрупват.