Автор Тема: Занаяти и Приключения  (Прочетена 1724 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Занаяти и Приключения
« -: Септември 19, 2015, 11:33:58 am »
Здравейте, хич не ми се иска да бъда отново критичен, но се налага. До момента, занаятът демонстрира, че не се различава по нищо от този в ИГ1. Същото е и с приключенията. Ако искахме да играем ИГ1 - нямаше играем ИГ2.
Искрено очаквах нови неща по тези два така важни модула, но уви. Пожелавам ви да ги промените коренно в бъдеще или да въведете нещо вече подготвено, което може да ги направи наистина атрактивни. Разочарован съм. Предполагам е така и с повечето стари играчи.
На първо време, препоръчвам категориите "един бонус по избор" и "два бонуса по избор" да се сменят с категории, където играчът ще избира кой бонус да НЕ се пада. И намерете начин да съпоставите намаляването на шанс за изработка - с качество на изработката. Пример: Играч има шанс за изработка на рядък предмет 25% и шанс за изработка на епичен предмет 1%. Играчът получава рядка и епична изработка - облагите от които са едни и същи.
Темата е свободна за изразяване на мнение и от други играчи.
ДД

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Занаяти и Приключения
« Отговор #1 -: Септември 19, 2015, 08:22:39 pm »
аз по специално за приключенията.
1.наградите са направо смешни
2.някои от мобовете или хуманоидите са доста над дадената категория и трябва да се минават в по горна но просто тогава няма смисъл да вземеш епичен амулет който отговоря на превъзходен или рядък
3.в многостепенните зони не получаваш реалния опит и награди/доста си назад с материала/
4.за категория 6 направо скука и мъка и кал по ушите
5.помислете и за приключения за диаманти не очаквайте всичко живо да пазарува
 

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Занаяти и Приключения
« Отговор #2 -: Септември 19, 2015, 09:36:16 pm »
Аз за това още продължавам да разцъквам ИГ1 с по-голямо удоволствие. Там поне нещата са доста по-балансирани, а и предметите от приключенията са си на ниво. Честно казано в ИГ2 ми омръзна да ми дава като награда предмети, които първо не са за моя клас и второ са супер ЖАЛКИ. Не мога да разберя логиката да генерира предмети, които са 4 категория и имат по 2 или по 3 показатели със стойност по 7 точки. Не е смешно, а направо трагично. Играчите нямат никакъв стимул да приемат и изпълняват приключения за тоя дето духа. Вече няколко от старите играчи се отказаха да играят тази игра и скоро сигурно ще ги последват много повече играчи, поради простата причина, че нищо не се случва. ПВП двубойте също омръзват много бързо, тъй като ти дава да се биеш със едни и същи герои всеки ден. Мисля, че е крайно време да се вкара някой нов интересен елемент в играта или пък някой от доказалите се в ИГ1. Например щабовете на гилдиите и замъците.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти и Приключения
« Отговор #3 -: Септември 30, 2015, 11:37:10 am »
Съвсем скоро ще започнат да се появяват и нови модули.
1. Нов вид PvP конфликти, които ще определят контрол на фракции в оспорвани територии и ще са като надграждане за останалите действия в играта, а не за сметка на тях;
2. Плануват се и нови видове приключения;
3. Ще има и допълнителни функции за гилдиите (това е сериозен модул и ще се появи след време, но да, ще си има и строенето на замъци и т.н.)

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Занаяти и Приключения
« Отговор #4 -: Септември 30, 2015, 12:26:10 pm »
А така, само хубави новини да се четат :)
ДД