Автор Тема: Не се оцветяват предметите под ИЕ  (Прочетена 1642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Не се оцветяват предметите под ИЕ
« -: Ноември 18, 2015, 07:53:40 pm »
Нито в магазините, нито в аукциона, а и навсякъде другаде, не са  оцветени предметите за да се различават кои са редки превъзходни. Сиянието около тях го няма. Преди малко точно дадох 50 диаманта за син инструмент за добив, като си мислех че е обикновен.
Ще е хубаво и все пак и в интернет експлорера да се виждат добре

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Не се оцветяват предметите под ИЕ
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2015, 07:55:28 pm »
Нито в магазините, нито в аукциона, а и навсякъде другаде, не са  оцветени предметите за да се различават кои са редки превъзходни. Сиянието около тях го няма. Преди малко точно дадох 50 диаманта за син инструмент за добив, като си мислех че е обикновен.
Ще е хубаво и все пак и в интернет експлорера да се виждат добре
И аз имам подобен проблем на една машина  - но е от машината , на всички други си го има оцветяването.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Не се оцветяват предметите под ИЕ
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2015, 08:11:56 pm »
И аз имам подобен проблем на една машина  - но е от машината , на всички други си го има оцветяването.

Е какво значи от машината? чисто нова инсталация преди няма и два месеца. Нищо не е пипано като настройки допълнителни. Браузера трябва да си показва не зависи от машината. Може да е нещо от версията моята е ИЕ 11

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Не се оцветяват предметите под ИЕ
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2015, 09:49:26 pm »
Какво значи - това и сега се случва при мен само на една машина, не съм се задълбочвал да търся защо , посочиш ли предмета се вижда какъв е(като цвят) поне от 2 месеца е така и на хром и на мозила сиянията ги няма . Но е факт че само на нея се получава и понеже не е най-поддържаната не съм си и правил труда да търся защо.
Факт е че го има ,но досега никой друг не се е оплаквал от този проблем.

Неактивен melatron

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Не се оцветяват предметите под ИЕ
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2015, 12:11:03 pm »
Проблемът не е от машината, проблемът е от IE, той не поддържа CSS атрибута "filter", който се ползва за сиянието на предметите. http://caniuse.com/#search=filter <- От Edge натам, ще има сияние.