Автор Тема: Бъг - спря да работи хранилището  (Прочетена 1882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Бъг - спря да работи хранилището
« -: Февруари 07, 2016, 11:06:07 am »
герой: magic1
провинция: Замъкът на прерийното море

Както от един месец и повече се бия в тази зона и ползвам хранилището, където хората от моята гилдия бяха отключили вече и от скоро спря да работи.
На мен вече ми се отигра , пишете като го оправите да се върна да цъкам пак, защото така е мега неудобно.

Ето screenshot с някакъв празен странен екран , вместо хранилище:
Do your best, forget the rest!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Бъг - спря да работи хранилището
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2016, 03:05:40 pm »
Не е бъг, има ново условие за отключване а то е да съберем 40к репутация в провинцията. Обещаха, че в понеделник ще я намалят, тогава ще видим какво ще правим

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Бъг - спря да работи хранилището
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2016, 11:12:55 am »
Не знам защо трябва да има такава логика за репутация, която да обвързана с провинция, а не с фракция. Всеки герой има обща репутация и тя е показана на неговия профил. За всяко нещо обаче което ти потрябва се иска локална репутация за провинция. Аз никъде не виждам как точно тази обща репутация на героя се прилага някъде. И как ще принудите хора от една гилдия да бият на едно и също място след като са различни нива, за да качат репутация, и след това да отидат на по висока провинция а другите съответно да се бият в по ниските нива - новодошлите. След няма и месец репутацията пада и пак няма да може да се отваря хранилището. Другото е че толкова много опит дава че въобще не може човек и да си помисли дали ще може да мине всичките приключения и да си вземе наградите, или репутация да вдига, за всяка отделна провинция, щото те хората това че са от една фракция не ги интересува. На всичкото отгоре опцията вип дава и допълнителен опит който няма как да се изключи. С една дума принуждавате хората да спрат да играят с такъв вид логика.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Бъг - спря да работи хранилището
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2016, 11:28:20 am »
Ммдаа, принудата ще е главния инструмент за игра...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Бъг - спря да работи хранилището
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2016, 11:43:05 am »
доколкото виждам има няколко вида репутация и това е малко объркващо. На глобалната карта показва някаква репутация в правоъгълничетата с цветове които преливат към зелено когато е по висока. В тази която имам неутрално влизам в хранилището. А в тази която е приятелско не влизам. Значи не е лошо ако има гилдова репутация, която е отделна от тази на героите да бъде изобразена на главната карта и във филтъра на главната карта да може избира да се показва или не. Сега не знам дали има начин да се разбере къде колко е.

Значи репутациите са:
- на героя за всяка провинция - изобразява се в магазини и др места
- на героя за фракцията -  изобразява се на профила на героя с картинката, аватара
- на гилдията - нямам идея къде я пише


Ако съм сгрешил нещо моля да бъда поправен

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Бъг - спря да работи хранилището
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2016, 12:19:49 pm »
Вижте, ако беше от играта, а не беше бъг

Щеше  да си е описано, а не да стои някакъв неясен празен джам. 

Покрай тези мислени , но недонаправени неща човек се чувства като опитна мишка.
Някой понеже много го е домързяло да напише 1 ред текст вместо това, което се вижда...   Тъпо е ... !

Do your best, forget the rest!