Автор Тема: бонуса от някои комплекти не работи  (Прочетена 1868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
бонуса от някои комплекти не работи
« -: Септември 14, 2017, 11:26:15 am »
Бонуса на паяжината на тарантулата не работи. Вчера изхабих цял ден да правя мечове напразно .Незнам защо си правя труда като никога нищо не управяте. Контра атаката на щита също не се включи. Ако има живи във форума пишете кой бонус не работи (не че има смисъл).

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #1 -: Септември 15, 2017, 09:42:36 pm »
Бонуса на паяжината на тарантулата не работи. Вчера изхабих цял ден да правя мечове напразно .Незнам защо си правя труда като никога нищо не управяте. Контра атаката на щита също не се включи. Ако има живи във форума пишете кой бонус не работи (не че има смисъл).
Кой бонус не работи на комплекта ? Контратаката се осъществява при евентуален блок и само ако имате дух за да го изпълните.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #2 -: Септември 15, 2017, 11:41:45 pm »
Кой бонус не работи на комплекта ? Контратаката се осъществява при евентуален блок и само ако имате дух за да го изпълните.
Никой от бонусите на комплекта не работи (бонусите за два, три и 4 предмета) отделно  щита е с бонус +1 кнтра -атака ,героя има 4 точки кнтра -атака инвистирани и при битки си отчита 45% от стандартната атака а трябва де е 50. И да имам дух .

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #3 -: Септември 15, 2017, 11:48:21 pm »
Сигурно ще сте шокирани и че уменето с броня  и крит удар от амулети не работят. :D

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #4 -: Септември 21, 2017, 05:51:56 pm »
бонуса от два или повече части от одеждите на хоплитите също не работи. Моля някой да привери darksithh. Пише че уж работи ама не работи

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #5 -: Септември 21, 2017, 10:23:21 pm »
Според мен в този комплект(Хоплита) нещо е сбъркано, на 2 части дава бонус който с добавянето на още части се заменя с други бонуси.

Не знам дали знаеш, но уменията от комплекти добавят нива към вече съществуващи такива, тоест ако нямаш умението "Умение с щит" то това от комплекта няма да бъде добавено, защото всъщност няма към какво да се добави и съответна няма да сработи.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #6 -: Септември 21, 2017, 10:51:43 pm »
Според мен в този комплект(Хоплита) нещо е сбъркано, на 2 части дава бонус който с добавянето на още части се заменя с други бонуси.

Не знам дали знаеш, но уменията от комплекти добавят нива към вече съществуващи такива, тоест ако нямаш умението "Умение с щит" то това от комплекта няма да бъде добавено, защото всъщност няма към какво да се добави и съответна няма да сработи.

Немога да разбера какво става с вас. Да знам че   трябва са имаш Умение с щит .Аз го имам ,имам крепкост ,имам контра атака. Никой от бонусите не работи. Почвам да се съмнявам че се бъзикате с мен :D

Пп; Имам  още части ,бонуса не работи с 3 и 4 . Контра атаката  +1 на щита не работи също.Може ли някои от екипа да тесва комплектите
« Последна редакция: Септември 21, 2017, 10:58:53 pm от vexalliaX »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: бонуса от някои комплекти не работи
« Отговор #7 -: Септември 22, 2017, 12:35:00 pm »
между другото  оръжията с отрова и огнен истрел (и др умения)  си се включват независимо дали имаш умението или не