Автор Тема: мисия  (Прочетена 2604 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
мисия
« -: Септември 25, 2016, 09:50:48 am »
зона Сиимлия, последна стъпка на основното приключение. Едната награда е жълт занаятчийски чук, който героя ще получи ако направи приключението преди 23 ниво. Останалите награди бонус са преди 28 ниво. Героя изобще не може да стартира това приключение преди 23 ниво, камо ли да го завърши. Alexstephanie
« Последна редакция: Септември 25, 2016, 03:56:56 pm от Lubopitko »
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2016, 01:07:05 am »
Ясно е, че играта не е атрактивна вече за никого. Но все пак докато има пуснат сървър и може да се влиза в нея би трябвало тия велики програмисити да поглеждат от време на време. Абе Хаосе, доколкото знам, си учил на запад. Там не ви ли казаха, че реално клиента е този, който ви дава заплатата. И като няма клиенти, които да ви плащат за разваления продукт, първо ще спрете безплатните напитки в офиса и после ще затворите и кепенците му. Погледнете си бъгавите зони в трите опасни зони трета категория. Генерираните приключения са нереални за начинаещ герой. Имат шанс да ги вземат само герои, които са рестартирали. Герой, целия жълт, взел всичките си кристали до момента с парти 60% жълто едва събира бойна сила 3000 и вие искате да победи в бойна зона с противници с обща сила над 5000 от които поне два са 50% по мощни от самия герой и останалите са равностойни на наемниците. Само че партито е от 5, а насреща са 7 или 8. Кой ще ви я играе тая игра при мисия невъзможна. И какво ми генерирате на герой мистик тежки брони. Сега да го преквалифицирам на войн ли. че да са пълноценни броните и самия герой?
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2016, 08:57:47 am »
   Lubopitko  приключенията - някои са лесни други не , много зависи с какви оръжия и умения е като цяло партито. За момента оръжието оказва голямо въздействие върху битката , доста повече от колкото трябва според мен, но пък свикнах да се размотавам с раница пълна с различни оръжия/щитове и да си ги сменям. С правилна конфигурация на партито и правилните оръжия ще си минеш зоната независимо колко страшно ти изглежда  бойната сила.
Мистик с тежки брони в тази версия си е нещо нормално, но освен за героя ти - тази тежка броня може да се ползва и от наемниците - за разлика от в1.0.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2016, 08:03:33 pm »
Krest, явно не си прочел първия ми пост. Аз докладвах за проблем, който има при едно от приключенията. Приключенията в тези зони започват след като героя стане 23 ниво. Така, че не е възможно един от бонусите да казва, че трябва да се приключи преди това. Още повече, че при мен и с двата героя, които са на това ниво е генериран този жълт чук, който дори да мина мисията, няма как да получа, защото иска нещо невъзможно, героя да  е под 23 ниво. Друг е въпроса, че този чук според мен е награда от някое от другите приключения, не знам кое. Но останалите ми приключения изпълнени в срок в тази провинция бяха без бонус награди, Нямаше бонус награди изначално. И тъй като никой от тоя хубав екип не реагира, аз написах втори пост. А пък такива жълти чукове в магазина са по 150 диаманта средно, т.е ме лишава от 300 диаманта. А мисиите и оръжията и наемниците и как ще проведа битките са си мой проблем. И ще бъдат изпълнени рано или късно преди героите да станат 28 ниво. Суича за изключване на натрупване на опит работи, нали?
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2016, 10:55:07 pm »
Оправено е изискването за наградата на 28 ниво. 
Работи ... аз не съм го пробвал още де  :-[
« Последна редакция: Октомври 04, 2016, 05:39:04 am от krest »

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2016, 10:43:42 pm »
Днес взех приключението с другия си герой DaniN. И както очаквах жълт чук не се появи, макар да го даваше на картинката като бонус преди битката. Взех само епичен чук 30 ниво и кристал. Утре ще го пробвам и с alexstephanie, на която сега също е изписан лилав и жълт чук като награда. Но съм сигурен, че и при нея ще е същото. Тъй, че аз като ви говоря нещо изобщо не са празни приказки. Лошо........Няма да има нови покупки на диаманти :)
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2016, 06:14:23 pm »
в интерес на истината алексстефани взе жълтия чук, заедно с епичния и кристала. С една дума бъга е фикснат избирателно
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: мисия
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2016, 03:33:42 pm »
Не се отчайвай. Събирай сили за момента, когато осъзнаеш, че половината умения не ти работят изцяло или частично. Когато след 1 месец търсене на подходящ наемник въоръжен до зъби с предмети създадени с мнооого пот и труд, окичен с камъни  взети с много мъки по бъгавите битки по мисиите, осъзнаеш че не му работи главното умение, тогава ще ти трябват сили много сили.  Относно купуването на диаманти. Има игри, за които си заслужава да даваш пари и други,  за които не си заслужава. А има и игри, за които те е срам, че за толкова малко получаваш толкова много( Star craft 2) :)

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re: мисия
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2016, 05:23:09 pm »
благодаря ти :)
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.