Автор Тема: Гранд майстор занаятчия.  (Прочетена 1487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Гранд майстор занаятчия.
« -: Февруари 23, 2018, 05:44:24 pm »
Когато получиш титлата за най-добър занаятчия във фракцията или в играта, ти дава "бонуси както при активиран VIP". Но вече, ако си активирал VIP, нищо не ти дава. Да станеш най... без VIP e малко невъзможно. Според мен в такъв случай трябва поне да стопира брояча на VIP статуса ти. Или да ми дава бонуси като на VIP 11(да знам че няма VIP 11 ниво).

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Гранд майстор занаятчия.
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2018, 06:46:20 pm »
Когато получиш титлата за най-добър занаятчия във фракцията или в играта, ти дава "бонуси както при активиран VIP". Но вече, ако си активирал VIP, нищо не ти дава. Да станеш най... без VIP e малко невъзможно. Според мен в такъв случай трябва поне да стопира брояча на VIP статуса ти. Или да ми дава бонуси като на VIP 11(да знам че няма VIP 11 ниво).

да няма логика или поне да ти дава диамантите за 2 випа

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Гранд майстор занаятчия.
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2018, 12:04:02 pm »
Аз бих се зарадвал повече на някакъв вид +% бонус изработка или намаляване на времето за изработка.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Гранд майстор занаятчия.
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2018, 05:11:12 pm »
моето мнение е малко по различно.играта е пълна с герои които са на макс в занаята(само аз имам 3-ма такива) и не е ясно защо някой е първи в занаята.първо трябва да върнат състезанието в занаята, за да е ясно на всички защо някой е първи, и едва тогава може да се търсят други неща.сигурен съм, че доста играчи биха се напънали да бъдат първи, ако е ясно как може да се постигне това.класацията на занаятите е най-престижната(поне според мен е така) и много хора играят играта заради занаятите, а там състезанието го няма от години.