Автор Тема: Промени - 12.09.2018  (Прочетена 7223 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #30 -: Ноември 08, 2018, 05:29:20 pm »
умението контраатака сработва при екипирано мет. копие.умението реакция на болката сработва по няколко пъти подред и то не когато е атакуван субекта със въпросното умение, а когато той атакува.и другото което е странно при това умение, че от няколко битки нито веднъж не видях да удари някой от собственото си парти.така ли трябва да работят тези умения? това с мет. копия вече сме го минали веднъж тоя път.преди време сработваше контраатаката с екипирано мет.копие, после се реши че не трябва да е възможна тази комбинация, сега как е-кажете че да си правим сметката.пояснете и умението реакция на болката по подробно ако е възможно.влияе ли се например от аура на възмездието, от режеща броня и трябва ли да се задейства при атака.
аз имам войн с реакция на болката и опрделено имам битки където моя войн ми е изчиствал партито

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2018, 02:31:00 am »
то от екипа няма отговори, ама въпреки това ще попитам, абе някой следи ли въобще какво става в тази игра?умението аура на възмездието се натрупва.ако имаш един мерк с това умение ти втъща 25% щети(което си е нормалното), ако са два мерка-връща 50% и т. н.   ако всичките наемки имат това умение, няма да има нужда да им екипираш оръжие  *xxx* допускат се неща през които вече е минавано преди време, дискутирано е по тях надълго и нашироко, сега наново се почва.както и да е.то май их2 пое по пътя на их1.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #32 -: Ноември 17, 2018, 10:31:15 am »
Екипа е в коледна ваканция..:) Интересна схема описваш,която аз опитах да направя но при мене не се удвои или утрои ефекта просто си седеше една картинка на магията..Дано разбереш ако ти се занимава...

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #33 -: Ноември 17, 2018, 01:39:06 pm »
Да, много е бъгава играта в този аспект. И аз забелязах това с аурата при роки. И при мен все още има две аури, но едната отдавна е набелязана за смяна. И много други нелепости има, а ловците изобщо не искам и да ги коментирам :)
Рано е още за коледна ваканция сякаш :)
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #34 -: Ноември 17, 2018, 04:47:51 pm »
ловците правят по 15к дмг за един рунд и си отровен за 2к на рунд след това. Да не говорим че още имам стрелци(който не използвам) с активен боен транс.И да , има проблем при стакването на мистици.