Автор Тема: Категорията на обработените камъни обвързана ли е с бижутерските категории  (Прочетена 812 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dondergast

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Здравейте. Аз съм ювелир, който в момента има следните показатели
Занаятчийски точки
Категория 1 - 110/200
Категория 2 - 110/200
Категория 3 - 100/200
Категория 4 - 30/100
Категория 5 - Заключено
Бижутерската ми професия засега е първа категория.
Занаятчийски точки
Категория 1 - 16/300
Категория 2 - Заключено
Категория 3 - Заключено
Категория 4 - Заключено

Както се вижда, обработвайки скъпоценни камъни като ювелир, съм достигнал до четвърто ниво. Обаче ме озадачава фактът, че като тръгна да продавам обработените скъпоценни камъни на аукциона, те неизменно са приемани като първа категория. Изключително озадачаващо е, за мен, как може, примерно,  при обработката на 10 бр. опал да ми даде 10 занаятчийски точки в четвърта категория, но обработения опал да е първа. Възможно ли е да е така, защото бижутерската ми професия е все още първо ниво?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
опал , смарагд,ахат и лунен се добиват и обработват във всички категории , благодарение на тях се вдигат категориите(за ювелира) иначе ако трябваше да е само от редкия камък в категорията , аз още щях да съм в началото на втора (предполагам и не само аз).
Вдигането на категория в едната професия не е обвързано с другата професия. Има играчи които само добиват и обработват ресурси и такива които само произвеждат предмети.
« Последна редакция: Август 31, 2009, 02:43:02 pm от krest »