Анкета

как да се постъпи

да се занулят
15 (42.9%)
да остане така
8 (22.9%)
се ми е тая
5 (14.3%)
не ме интересува
0 (0%)
закво въобще пишете тук
7 (20%)

Общ брой гласове: 23

Гласуването приключено: Септември 10, 2009, 05:46:51 pm

Автор Тема: дискусия  (Прочетена 4546 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Re:дискусия
« Отговор #15 -: Август 24, 2009, 10:37:20 am »
По скоро всичко ,което може да се експлоатира от едни , а от други не..Казвал съм го в ИО - един бъг , когато се знае и използва от всички вече не е бъг а опция..

Какво разбираш под "знае се от всички". Според мен всичко, което не е документирано в секция "Новини" или поне споделено в секция "Нововъведения" не се знае от всички, т.е. 100% от играчите.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:дискусия
« Отговор #16 -: Август 24, 2009, 11:24:08 am »
Ами ако погледнеш в секция "Въпроси" и прочетеш темите ще видиш че отговорите на почти всички са написани във "Новини" или ЧЗВ,но никой не чете.Така че официалното(последното) място от където се научават нещата са гореспоменатите секции.
  Това да намериш такъв бъг е все едно да намериш куфарчето с пари на някой банкер,а не портмонето на пенсионер.За това можеш да изхарчиш прилична сума и дори когато го върнеш банкера пак ще се зарадва :D
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:дискусия
« Отговор #17 -: Август 29, 2009, 07:20:30 pm »
Ами хората са играли много време и като са намерили бъг са го използвали тва е 1 вид награда за тях кво ви пречат като искате намерете си и вие бъг  ;D ;D ;D 

П.П.

Какъв е бъга че немога да го схвана  ;D искам и аз да си прая и брони и оръжия  ;D ;D