Автор Тема: Призрачен преследвач ! HELP  (Прочетена 1619 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен johnnyto

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Призрачен преследвач ! HELP
« -: Септември 03, 2009, 12:14:22 pm »
   Здравейте !
Призрачен преследвач съм, 20-ти левел. Пуснах смс за диаманти и си взех хубави предмети. Точките смятам че съм ги разпределил както трябва. И играя със ками ! Бия най слабите мобчета (20-22 левел) и в 1/2 от случаите умирам ! А в останлите оставам на по 30 - 50 кръв и 0 дух след първата битка! Моля помогнете :( как и къде да се бия ? Наемник ли да си взема ?

   Така като чета останалите постчета .. и гледам че голяма част от вас не използват и храни даже...
   И другото което забелязах, 90%  от героите са стрелци с копия! Мисля че някой програмист трябва да ги разгледа тези     неща и да ги балансира малко героите !

drakoncho5

  • Гост
Re:Призрачен преследвач ! HELP
« Отговор #1 -: Септември 03, 2009, 12:43:04 pm »
камите са с малки поражения

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Призрачен преследвач ! HELP
« Отговор #2 -: Септември 03, 2009, 03:39:17 pm »
Храни всеки използва... но не го парадира.. аз на ден изразходвам минимум 1 торба колби за здраве и храна и още доста колби за дух..
А съм с 2 почти 3 нива пред теб явно.
За предпочитане е да си вземеш копия за мятане.
Преди мислех че не си заслужава заради намалената атака след 20 рунд, но в последно време не съм стигал над 14 рунда и то това е ако нямам дух преди някоя от битките..
Обикновено приключват до 10-тия :D
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.