Автор Тема: Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам  (Прочетена 1179 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
По доклад на Райх беше открита грешка в рецепта ,която забележете само ние имаме...Хастата която произвеждахме вече е с обсег 2...Както си е и редно да бъде ,произведените до момента хасти също вече са с намален обсег...Въпроса ми е следния - кога на всички останали предмети произведени  по погрешни рецепти ще бъдат въведени също  нормални показатели..И второ - за тая хаста специално съм дал поне 1500 диаманти за ресурси именно щото е обхват 3 и е  уникална...Сега какво правя?! Макар че майната му на вложението ми - по важно е кога всички предмети ще бъдат коригирани както хастата ,която забележете я имаме само ние и я докладваме именно ние..

Rayh

  • Гост
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #1 -: Септември 07, 2009, 03:42:39 pm »
малко уточнение не само ние я имаме но само ние имаме възможност да я правим епична  :)

въпроса е защо като се смени http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2146.0

не се промениха показателите на вече готовите предмети  :)

и аз ползвам такъв въпроса е принципен  :)


Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #2 -: Септември 07, 2009, 04:04:57 pm »
Съгласен съм че не изглежда справедливо. Също съм съгласен и че е доблестна постъпка не само да я докладвате но дори бих казал да ни подтиквате да я оправим след като сте реално с изгода от ситуацията.

Иначе колкото до оправянето за останалите рецепти които съм намерил съм оправял също произведените когато това е било цена, сбъркан показател или размери примерно. За тези предмети с повече показатели които визирате ситуацията е малко по-различна. За тях аз също бях на мнение че трябва да се направят наполовина но решението не беше мое тогава и така останаха. А и там имаше и сложност от към това че докато са върху герой и се променят ще трябва да се събличат и т.н. А и там грешката беше логическа при Изработката а не техническа при самите рецепти. Съжалавам че така се получава но за момента поне няма да се променят тези предмети.

ahilix

  • Гост
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #3 -: Септември 07, 2009, 04:09:06 pm »
Благодаря за вниманието и отговора..Аз лично съм доволен , че хастата беше коригирана , макар да имахме полза от това,нещата да си останат непроменени..Някак не беше честно.

Едит: В този ред на мисли  не смятате ли че е редно да се занулят точките в 4 та категория на занаятите..Някои хора използвайки намалението са вече на епични предмети там , докато на други този шанс и беше отказан с премахването на стоманата..Все пак това не е трудно и определено е справедливо..
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 04:13:18 pm от ahilix »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #4 -: Септември 07, 2009, 04:16:54 pm »
Определено и това се взима в предвид, но преди да се пусне Категория 4 провинция не мисля че е от значение в момента. Би трябвало отдавна който е имал запаси от старата стомана да са свършили.

Rayh

  • Гост
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #5 -: Септември 07, 2009, 04:23:10 pm »
Благодаря за вниманието и отговора..Аз лично съм доволен , че хастата беше коригирана , макар да имахме полза от това,нещата да си останат непроменени..Някак не беше честно.

Едит: В този ред на мисли  не смятате ли че е редно да се занулят точките в 4 та категория на занаятите..Някои хора използвайки намалението са вече на епични предмети там , докато на други този шанс и беше отказан с премахването на стоманата..Все пак това не е трудно и определено е справедливо..

Определено и това се взима в предвид, но преди да се пусне Категория 4 провинция не мисля че е от значение в момента. Би трябвало отдавна който е имал запаси от старата стомана да са свършили.

ако ще има някаква равностойност е редно поне от 200 да почнем пак всички или от 0 въпрос на един аршин  :)


даже от 0 нищо че аз и чингиз ме на 250 т в 4 категория
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 04:27:03 pm от Rayh »

ahilix

  • Гост
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #6 -: Септември 07, 2009, 04:26:20 pm »
Доволен съм от отговорите и благодаря за вниманието..Заключвам  темата..

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Ами като ще е , да е еднакво за всички предлагам
« Отговор #7 -: Септември 07, 2009, 04:28:18 pm »
Извинявам, че се намесвам по темата, но искам да кажа, че майсторите брони - кожар (такива като мен) избощо не можехме да започнем да правим брони 4-та категория защото нямаше ресурси от типа на много тежка кожа, макар, че имаше рецпети 4-та категория. Извинявам се ако съм спамил по темата.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”