Автор Тема: Кога майсторите?  (Прочетена 1896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Кога майсторите?
« -: Ноември 06, 2009, 05:42:49 pm »
Аз майсторя, когато ми дойде музата, но съм чувал, че шанса за направата на "добър" предмет се повишава вечерно време, към полунощ, рано сутрин и към обяд. Този мит или суеверие /или истина?/ се обяснява с рестарт на сървъра, с по малко хора online и други причини. В тази теория на конспирацията са намесени нечисти сили, програмисти и други висшестоящи лица с лоши помисли, целящи да оборят по всякакъв начин устоите на вездесъщата Теория на вероятностите.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Кога майсторите?
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2009, 05:44:52 pm »
Абе май има нещо общо с пълнолунието :D Аз вече 24 предмет правя и няма рядък даже  :'(

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кога майсторите?
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2009, 10:17:24 am »
Аз майсторя, когато ми дойде музата, но съм чувал, че шанса за направата на "добър" предмет се повишава вечерно време, към полунощ, рано сутрин и към обяд. Този мит или суеверие /или истина?/ се обяснява с рестарт на сървъра, с по малко хора online и други причини. В тази теория на конспирацията са намесени нечисти сили, програмисти и други висшестоящи лица с лоши помисли, целящи да оборят по всякакъв начин устоите на вездесъщата Теория на вероятностите.

Аз майсторя към 4 през нощта :) Това е оптималното време да си изработите епичен предмет с 4 безполезни бонуса и 1 който не ви трябва  :D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Кога майсторите?
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2009, 10:26:10 am »
По всяко време излизат "Хубави оръжия",но нали скоро ще има промяна.
МОже и по-добри вече да излизат. :o
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Кога майсторите?
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2009, 10:32:23 am »
До скоро към 2-3 през ноща от и следобяд съм имал добър късмет да направя по някое легендарно или епично оръжие
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кога майсторите?
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2009, 10:35:48 am »
по-всяко време (когато имам материали :D) все още не съм направил рядки,епични или легендарни още съм 1 категория Бижутер остават ми още 28 точки да вдигна до 2 категория :D