Автор Тема: Проблем с обвързване на рубинени предмети след връщане от аукциона  (Прочетена 1148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Violenta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +2/-0
    • Профил
Здравейте,
Моля за проверка на проблем с четири рубинени предмета, изработени от герой kaktusa: нагръдник на яростта, балансиран визьор, ръкавици на елитната имперска армия и наколеници на елитната имперска армия. След изработване и пускане в аукциона, предметите не са били продадени, върнали са се в раницата му и са се обвързали. Героят е мистик и дори не може да използва наколенниците например. Вложен е сериозен ресурс, затова моля за отстраняване на проблема. Обвързали са се и други предмети по същия начин, но те поне не са рубинени. Благодаря!

Неактивен kostakw

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
При мен се получи подобен проблем. Мистик съм и закупих дълта стоманена плетена ризница от магазина за около 24 к злато за член на гилдията. Когато я прехвърлих при него, даде съобщение че принадлежи на мен и не може да  я ползва. Бих желал за съдействие да се отстрани проблема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Оправени са предметите и на двата героя. Проблема е отбелязан и се търси причината

Неактивен Violenta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +2/-0
    • Профил
Благодаря!