Автор Тема: Как да правя предмети с опции  (Прочетена 815 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Как да правя предмети с опции
« -: Септември 22, 2009, 11:18:52 am »
Здравейте приятели как моаг да направя някакъв предмет с опция 14 левел сам маистор ня бронии ,стигнал сам 3та категория на кожите и 3та категория на броиите нямам много рецепти за 3та категория ,прочетох инфото зо занаятчииствотоо в форума но не ми стана много ясно на брониите имам по 100 точки по ена звездичка демек как мога данаправя някакъв предмет с опция дори и 1 сила да дава само (примерно)
Ще сам благодарен ако ме осведомите

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Как да правя предмети с опции
« Отговор #1 -: Септември 22, 2009, 11:22:30 am »
Здравейте приятели как моаг да направя някакъв предмет с опция 14 левел сам маистор ня бронии ,стигнал сам 3та категория на кожите и 3та категория на броиите нямам много рецепти за 3та категория ,прочетох инфото зо занаятчииствотоо в форума но не ми стана много ясно на брониите имам по 100 точки по ена звездичка демек как мога данаправя някакъв предмет с опция дори и 1 сила да дава само (примерно)
Ще сам благодарен ако ме осведомите

Като направиш 200 занаятчийски точки ще имаш шанс да изработиш рядък предмет, т.е. освен това което дава базовата рецепта предметът ще има и някакъв бонус. Това важи за всички рецепти, без значение кое ниво са - 14-то, 16-то и т.н.