Автор Тема: Извикай приятел, как? И още куп въпрос :)  (Прочетена 1739 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Цитат
От днес 28.04.2009 ще имате възможност да каните неограничен брой ваши приятели да се присъединят към алфа теста на "Имперски Герой". Това може да направите посредством линка генериран в менюто "Покани Приятел"
Били било възможно да има такъв линк и в бета теста и до кога е отложен старта на алфа теста. Съответно той в друг свят ли ще се проведе, този ще остане ли, има ли ери и т.н.

За привличането на нови хора(викането на приятели), предвидени ли са поощрения?

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Извикай приятел, как? И още куп въпрос :)
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 01:23:59 pm »
Никога не е имало поощрения за канене на приятели. Сега може да ги каниш с линка на бетата:

http://www30.imperialhero.org/game/homepage.php?lang=bg&ref=local
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Извикай приятел, как? И още куп въпрос :)
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 01:25:33 pm »
Е че какъв е смисъла тогава да се води така? Аз реших че са измислили нещо в стил глашатайте от ИО :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Извикай приятел, как? И още куп въпрос :)
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 01:34:38 pm »
Били било възможно да има такъв линк и в бета теста и до кога е отложен старта на алфа теста. Съответно той в друг свят ли ще се проведе, този ще остане ли, има ли ери и т.н.

За привличането на нови хора(викането на приятели), предвидени ли са поощрения?

Прочети малко форума бе човек. Алфа теста започна преди повече от месец, бета теста започна вчера. Два отделни свята са си, няма ери, само 2 свята.

Викане на приятел бе въведено в алфа света защото отначало регистрацията бе ограничена и след 2 седмици се реши алфа света да не бъде закрит и да се поканят още хода които да помогнат с тестването. Това бе идеята.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Извикай приятел, как? И още куп въпрос :)
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 01:48:08 pm »
Защо тогава когато реших да се регистрирам не ми даде избор?

Прочетох целия форум, преди да пиша! И останах с впечатление че бета теста е бил преди алфа теста, кето ми беше малко странно :) Освен това видях че алфа бил отложен, освен това не можах да разбера следкато сега почва кои са тези "стари играчи". Сега вече тези моменти ми се изясниха, мерси :)