Автор Тема: Новите противници  (Прочетена 1585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Новите противници
« -: Октомври 02, 2009, 06:53:21 pm »
Просто ей така, може и да не е много смислена тема, обаче сутринта си писахме с mitinho и ми дойде тази идея. Та, понеже ми се падна може би легендарна мечка стръвница с около 4К живот на ниво 32, предлагам да направим един списък на съществата, които са ни шашнали. Може пък и да измислим някаква стратегийка за борба с тях...

tyty_man85

  • Гост
Re:Новите противници
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2009, 06:56:52 pm »
Стратегията е да отидеш с няколко бодигарда екипирани като рамбовци и тогава може и да имаш шанс.Няма какво да го мислиме хората от екипа си казаха сам не е възможно да се победят.Не ми се иска да си хабя точките за наемници и се бия за по 1000 опит и то ако са по-високо ниво така ще я карам, до кога обаче ще издърза не е ясно тъй като с всяко следващо ниво опита ще намалява.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Новите противници
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2009, 07:09:37 pm »


Костенурка 31 ниво с 4700 здраве и 4400 броня.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите противници
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2009, 07:30:42 pm »
Следващат седмица в доклада ще се отбелязва какви са противниците..
Би трябвало да свети синьо когато са редки,жълто когато са легендарни и лилаво когато са епични.
Тазо костенурка ми се струва рядка или легендарна :P :P
Препоръчвам на всички герои които искат опит и ще се бият в новата провинция да ходят в мултистепнната зона Скорпионът...
Значи до 7-8 битка и опит-а е стабилен и предмети/злато падат след като дойдат хуманоидите..
Единственото място което ги млатя без проблем повечко са на брой и дават доста опит като за 36 ниво без наемник..
Файт :))))))
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Новите противници
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2009, 07:33:38 pm »
Следващат седмица в доклада ще се отбелязва какви са противниците..
Би трябвало да свети синьо когато са редки,жълто когато са легендарни и лилаво когато са епични.
Тазо костенурка ми се струва рядка или легендарна :P :P
Препоръчвам на всички герои които искат опит и ще се бият в новата провинция да ходят в мултистепнната зона Скорпионът...
Значи до 7-8 битка и опит-а е стабилен и предмети/злато падат след като дойдат хуманоидите..
Единственото място което ги млатя без проблем повечко са на брой и дават доста опит като за 36 ниво без наемник..
Файт :))))))


Докато са петима ги бия, но със шестима не мога да се справя  :'(  Но това е единственото място където мога да се бия.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите противници
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2009, 07:37:53 pm »
Като ги гледам какви брони и живот имат тея костенурки си мисля че са епични..
А те са редки,сами си правете извода като дойдат 3 епични... :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.