Автор Тема: Пътуване между провинциите  (Прочетена 2965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Пътуване между провинциите
« -: Октомври 04, 2009, 02:41:31 pm »
Предлагам, при пътуване между две провинции да се взема такса злато. За спазване на реализма може да се приеме, че при такова пътуване героя е част от керван, които му осигурява подслон и защита по време на прехода и за тези услуги героя съответно си плаща.

Смятам, че тази такса ще популяризира ордена на пътешественика /при активиран орден на пътешественика тази такса да не се плаща/, а също ще ограничи така нареченото обикаляне на магазините из различните провинции за покупка на храна и колби дух, живот и т.н.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2009, 03:00:26 pm »
Пълна глупост е това предложение този който има желание да пътува по бързо си плаща с диаманти,а другия си чака по 10 мин ако е премиум.По тази логика аз предлагам пътуването м/у провинции да взема точки за действие така ще популяризираме премиума *hmm*

newcomer

  • Гост
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2009, 03:00:50 pm »
Забравих да спомена, че гореспомената такса ще спомогне за разрастване на пазара с храна, колби дух, живот и т.н. Все повече хора ще гледат аукциона за гореспоменатите, необходими за една нормална игра. Т.е. търсенето ще нарасне, а оттам неминуемо и предлагането.

Kilgor

  • Гост
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2009, 03:02:42 pm »
Доколкото героя е истински такъв, трябва на него да му плащат такса за това че докато пътува пази керваните от набези на бандити. ;)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2009, 03:03:19 pm »
Аз пък си мислех да се въведат нещо като опасни пътувания, когато се въведат и опасните провинции.
В такъв смисъл, да има някакъв % шанс  докато героят пътува да бъде нападнат от същества, но в случая те да са малко по-силни. Ако героят бъде победен той се връща в града от който е тръгнал и също така губи 5-10% от наличното злато в героя.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2009, 03:08:28 pm »
И това е пълна глупост.Стига безмислени работи и чешене на езиците ! Има прекалено много неща да се направят,че програмистите да се занимават с такива нелепи неща ;)

Това хич не е нелепо. Дори реално погледнато би трябвало да го има.
Все пак пътуваш в опасни земи както се изразява Отон и да те нападне някой бандит е нещо съвсем естествено.
Бих ти казал, ако не искаш да те нападат недей пътува.
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 03:10:52 pm от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2009, 03:13:07 pm »
Ако не четеш си е твой проблем! Още в първия си пост съм писал след като се въведат опасните провинции
Аз пък си мислех да се въведат нещо като опасни пътувания, когато се въведат и опасните провинции.
В такъв смисъл, да има някакъв % шанс  докато героят пътува да бъде нападнат от същества, но в случая те да са малко по-силни. Ако героят бъде победен той се връща в града от който е тръгнал и също така губи 5-10% от наличното злато в героя.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2009, 03:20:13 pm »
Бъгове постоянно има.. оправят един появяват се два. *freak*
А, това че на теб идеята не ти харесва тъй като героят ти е слаб и идеята за по-силни същества, които като те натупат да ти вземат паричките не ти харесва си е твой проблем.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2009, 03:23:31 pm »
И на мен ми стана интересно дали се е пробвал в Офалия или Сиимлия, за да види какво е група "по-силнички противници".

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2009, 03:25:03 pm »
34 ниво ми е героя, според теб не съм ли се пробвал ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2009, 03:26:44 pm »
Чети темите аз да не съм ти клюкарка. Чети в нова провка в Общи приказки.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2009, 03:35:23 pm »
Аз пък си мислех да се въведат нещо като опасни пътувания, когато се въведат и опасните провинции.
В такъв смисъл, да има някакъв % шанс  докато героят пътува да бъде нападнат от същества, но в случая те да са малко по-силни. Ако героят бъде победен той се връща в града от който е тръгнал и също така губи 5-10% от наличното злато в героя.
Харесва ми идеята,но ако ги убием тези същества да получаваме злато и предмети...
АКо те ни убият да взимат злато и да ни връщат обратно,но ще трябва да изчакаме 2,3 часа ако искаме пак да отидем. :D

П.П Стига спорихте кой е по-силен.
Изобщо и двамата няма да ходите в тази провинция,защото след 1 отиване ще започнете да мрънкате..Онзи ме преби взе ми 10к не е честно,какви са му показателите и т.н
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 03:38:07 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2009, 03:47:24 pm »
Ходете на арената и да видим,че да не идвам аз. ::) ::)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

tyty_man85

  • Гост
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2009, 05:11:47 pm »
 :D :DПо твоята логика  уважаеми драганов по-слабите герои трябва да си стоят само в една провинция така ли, *bravo* браво за невероятната идея,сигурно ще искаш и наемници да си купуват хората от по ниските категории които нямат пари дори за храна а ти искаш и парите да им взимат.Ще те видим като дойдат опасните земи колко си смел.Играйте си играта и оставете мисленето на умните хора на които това им е прoфесията, те си знаят работата,един такъв мислител се махна ония пич дето искаше по няколко хиляди евро,стига толкова моля ви се.
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 06:46:22 pm от tyty_man85 »

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Пътуване между провинциите
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2009, 01:09:22 pm »
това е тъпо
ще се крия като канален плах във една привинция и ще се надявам някой да пусне по евтина колба,щот нямам злато
тъпо е

дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com