Автор Тема: Гилдия-бонуси  (Прочетена 1197 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Гилдия-бонуси
« -: Октомври 26, 2009, 10:39:36 pm »
Хрумнаха ми няколко предложения как да стане гилдията по интересна.
Разбира се всечко ще се качва кактои Управлението и хранилището на гилдията.
Най доброто найменование за което се сетих е Лидерство на гилдията.
Управление е много близо, но не е един този който оправлявагилдията (според мен), без членовете няма и гилдията.
А лидерството е нещо отделно.Нивата няма да имат нищо общо както другите две и ще бъдат за просто улеснение на играчите.


  • Първо ниво - ранг дипломат.Ще бъде с отделен ранг, което ще въведе разнообразие в гилдиите.Само дипломата, лидера ( и заместник лидера) да могат праща масови съобщение до гилдията си.Като са малко хората в гилдията, не пречи да пратиш десетина съобщения, но при 30 човека в гилдия и ако е дълго съобщението (повече от 600 символа) това означава да се пратят над 90 съобщения.Вместо това ще олесни гилдията и ще се пратят само 3 съобщения.
    Тъй като не е нещо особено, цените са с 20 % по ниски.Първо ниво на другите струва 1000 злато.
    На Лидерство на Гилдията първо ниво 800 злато.
  • Второ ниво: +300 символа за съобщения.Всеки от членовете на гилдията ще разполага с вместо с 200 символа на съобщение ами по 500.Отново олеснение на играчите.На общителните играчи съм сигорен, че това ще има хареса.

  • Трето ниво: +10 повече ресурси в копчинка.Вместо да слагате по 50, ще се слагат по 60 в купчинка.За по-високите категории герои това ще послужи работа.По малко място ще има заемат ресурсите.
    Хората вече се чудят за какво са им гилдиите.Ето това е една добра причина.
    отново - 20%. 21,600 злато и 118 диаманта

  • Четвърто ниво: +33% възтановяване на здраве и дух.Героите давали 25 диаманта за орден, няма да им послужи много това, но има много герои които не им се е давало толкова диаманти и гилдията ще им усигори по-бързо възтановяване.
    64,800 злато и 314 диаманта
  • Пето ниво : + 10% занаятчийство. Ако имаш шанс 10%, то тогава ще се увеличи на 11 %.това е много малко, но пак е нещо.
    Така занаятчиите също ще имат причина да влизат в гилдия.

  • Шесто ниво : -10% злато за поправка на екипировката.Златото на доста играчи дреастично е намалило от поправката на екипировка.Това ниво също ще е от полза на много играчи
  • Седмо ниво : +20% скорост на придвижване , + 10% предмет , +10% злато.
    Това не са чак толкова важни показатели, но всеки си решава дали да го вдигне

  • Осмо ниво (последно) : +2 ранга (лидера си избира найменованията.И дали да имат достъп до хранилището)
    +5 максимални и минимални поражения


Естествено ако се въведе нещо подобно то ще повлияе на много други неща.
Това да се въведат +10 ресурса в копчинка ще има общо и на акциона, но това не мисля че ще е проблем.
На някои от нивата не съм писал цени, но това е защото незнам колко е цената на останалите.Но по същият начин, колкото струва оправлението, лидерството е на цената -20%

Бонусите могат да се въведат в нова графа : "бонуси"
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 10:42:17 pm от nrganev »

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Гилдия-бонуси
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2009, 10:56:48 pm »
това е интересно предложение ..  :P

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Гилдия-бонуси
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 05:18:35 am »
да nrganev подкрепям те напълно :) да има бонуси за това че си в гилд и да са повече и по-големи когато гилда вдига левел :) а няма да е зле и някой др гилд скил :) когато членуваш в гилд да ти се появява пасивен скил който да не развиваш просто да дава макар и малък бонус :) защото иначе какъв е смисъла от гилда ?! просто обединение на хора :)
mnmlshs