Автор Тема: Обвързване на предмет при покупка от магазина  (Прочетена 1079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Купих си "Отличен пръстен на здравината" (4-та категория) от магазина в провинция "Грунар". Поставих го директно в слота за пръстени на наемника. Когато обаче влязох в меню "Герой" пръстенът се беше отзовал в раницата ми и на него пишеше, че е обвързан с героя. Не съм провеждала битки след купуването на пръстена, дори не съм се местила в друга провинция. Излязох от магазина и веднага отидох на героя, за да го нахраня. Единствената причина която ми идва на ум е, че наемника беше убит и не го бях съживила, но дори и така да е не би трябвало пръстена да се обвързва с героя.

Акаунт: Witch, време на събитието: 11.10.2009, около 8:50.
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 09:17:29 am от Witch »

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Обвързване на предмет при покупка от магазина
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2009, 09:17:01 am »
Това вече е дразнещо  :(  Купих си за наемника от аукциона "Превъзходен кожен шлем, подсилен с халки", който за мое огромно разочарование се обвърза с героя. Когато го купувах нямах място в раниците и затова шлема отиде в склада. След първата битка, която проведох изядох доста неща от раницата и там се освободи място да преместя шлема. Когато се опитах да го сложа на наемника той се оказа вече обвързан с героя. Предполагам, че обвързването е станало при преместването от склада в раницата по време на многоетапна битка. Имаше подобен проблем преди при връщане на непродадени предмети от аукциона по време на многоетапна битка. Надявам се този път някой да открие проблема и да го оправи, защото е доста неприятно да не можеш да ползваш предметите, които си купил за целта, която си имал предвид (не ме е яд толкова за парите, колкото че не мога да намеря веднага подходящ шлем за наемника).

Акаунт: Witch, време на събитието: 17.10.2009, около 10:00, място: "Скорпионите".