Автор Тема: Чудя се нали съм нов, помогнете ми  (Прочетена 1331 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« -: Октомври 15, 2009, 06:45:16 pm »
 :) Искам да ви попитам,ако си купя предмет от аукциона и го слойа на героя и ходя да се бия със вълци,бандити...Нали после мога пак да продам същия предмет на аукциона?Чудя се,защото някъде четох,че неможе да се продъде на аукциона,а примерно ако е оръжие може само да се продаде на продавача на оръжия в някоя провинция?  *UNDECIDED*

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2009, 06:47:15 pm »
Няма значение дали е някакъв вид броня или оръжие, след провеждане на първата битка с екипиран предмет той получава принадлежност и поради тази принадлежност просто не можеш да го продадеш на аукциона.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Sunyy

  • Гост
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2009, 06:48:58 pm »
значи попринцип купен предмет които не пи6е принадлежи на едисикоиси може да се продава и ако има6 наемник и на него да се дава но когато сложиш даден предмет било то ооръжие броня или пръстен и амулет и отидеш на битка с него тои се обвързва с теб и пише дакажем  е пръстен
пръстен с опал
+2 сила
принадлежи на ..... то ва значи че вече е изпозван и неможе да се продаде през акциона

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2009, 06:57:10 pm »
Значи искате да казете,че неможе да се продъде на аукциона а само на примерно оръжеиника на града,а предмет може само да се продъде на аукциона ако е купен от друг магазин?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2009, 07:02:04 pm »
Може да продадеш всичко, което не е обвързано с теб.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2009, 07:16:38 pm »
то преди май небеше така

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Чудя се нали съм нов, помогнете ми
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2009, 07:22:22 pm »
Независимо какъв е предметът- паднал от нормална зона (предметите от многостепнните зони се обвързват автоматично с героя), купен от магазин/аукцион, произведен от майстор, той има статут на необвързан, т.е може да се продаде на аукциона, докато не се проведе битка, в която този предмет е екипиран на герой/наемник, участващ в нея. При провеждането й предметът се обвърза с героя/наемника и след това единствено може да бъде продаден в обикновен магазин за изкупната си цена.