Автор Тема: За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.  (Прочетена 21861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #135 -: Октомври 12, 2009, 01:13:43 pm »
Добре де, добре...
Сега ще го оправим.

Какво... не може ли малко да се изежа?!?!

Този тип въоръжение на дадени герои, беше видян и то отдавна от всички играчи чрез Статистиката на ИХ. Съдейки по изключително суровите наказания, които споменахте си помислих, че става въпрос за нещо изключително сериозно.

newcomer

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #136 -: Октомври 12, 2009, 02:14:07 pm »
http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=225&video_id=20926


Ако не сте ги гледали..

Сайта на btv е под всякаква критика. Много бавно зарежда. Ето един линк от vbox. Гледа се в реално време без проблеми.
http://vbox7.com/play:08fcefac

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #137 -: Октомври 12, 2009, 02:14:50 pm »
Сайта на btv е под всякаква критика. Много бавно зарежда. Ето един линк от vbox. Гледа се в реално време без проблеми.
http://vbox7.com/play:08fcefac
Вече направих темичка. *hihi*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #138 -: Октомври 12, 2009, 02:15:25 pm »
Сайта на btv е под всякаква критика. Много бавно зарежда. Ето един линк от vbox. Гледа се в реално време без проблеми.
http://vbox7.com/play:08fcefac
*ok*

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #139 -: Октомври 12, 2009, 02:42:40 pm »
В интерес на истината от сайта на Бтв ми зарежда по-бързо ???
vbox имат ограничен лимит към външен достъп.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #140 -: Октомври 15, 2009, 08:44:25 pm »
За останалата част- съгласен съм с казаното от m, тъй като и сам знам подобни закачки, заигравки, шегички и т.н как накрая свършват с катинарче/в кошчето и по няколко човека си заслужават подарък от БАНановата фабрика. Хайде да не създаваме излишна работа на хората, които следят форума.

Така, ще да се цитирам сам, но какво да се прави, поне за друг път да се знае, да се помни... Какво бях казал за излишната работа? А какво е изложено в (поне наложилата се форма, която е стигнала до нас) първите писани закони от хан Крум (защото разпускането на гилдия неволно ме наведе на тази асоциация, пък и други неща си спомних):

Цитат
„...българите унищожили напълно аварите. Крум запитал пленниците авари: „От какво мислите, че загина вашият предводител и целият ви народ?" А те отговорили: „Понеже взаимните клетви се умножиха и погубиха по-смелите и по-умните; (...). И от това произлезе нашата гибел". А той, като чул думите им, свикал всички българи и им заповядал, като издал следните закони:
„1) Ако някой обвини другиго, да не бъде слушан, преди да бъде вързан и разпитан.
2) И ако се окаже, че той клевети и лъже, да бъде убит.
3) Не се позволява да се дава храна на онзи, който краде.
4) Или ако някой би се осмелил да направи това, имотите да му бъдат отнети.
5) Заповядал също да се строшават краката на крадците и
6) ... всички лозя да се изкоренят.
7) На всеки, който проси, да не се дава малко, но да бъде достатъчно задоволен, за да не изпадне пак в нужда;
8 ) или пък, който не постъпи така, ще му бъдат отнети имотите."

Благодаря за коректното отношение на Oton и се радвам, че ситуацията е изяснена. Нямам какво да кажа, но за друг път да си имаме едно на ум преди да отправим някакво обвинение. Нямам намерение да взимам повече отношение по тази тема, предполагам и останалите ще проявят разбиране.
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 08:48:03 pm от Sheremetev »

Rayh

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #141 -: Октомври 15, 2009, 08:53:13 pm »
на тоя етап с поста на колегата Sheremetev  ;)

мисля че тази тема приключи  :)