Автор Тема: Малко помощ за една мисия  (Прочетена 2418 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NightFiary

  • Гост
Малко помощ за една мисия
« -: Ноември 01, 2009, 02:22:28 pm »
Здравеите имам проблем с 1 приклю1ение пише ми следната задача
Задачи Стъпка 10/10Приключение 10:

Пътят към мрака

- Помните ли Ролон? Явно има брат-близнак, за когото ние никога не сме знаели. Шпионите ни докладват, че този зъл брат-близнак е този, който обитава печално известната Пункатина на мъртвеца. И... там... е, където нашите липсващи съселяни са отишли... за да не се върнат никога - гласът на Маркал се разтреперва, докато те гледа право в очите.
- Новините никак не са дорби, приятелю. Длъжен съм да Ви предупредя, че всеки, който се е опитал да изследва тази пукнатина, никога не се е връщал. Мисията, ако я приемете, не е за всеки. И, ако, все пак я приемете и се провалите, ние ще отречем всякаква връзка с Вас. Подгответе се добре, отмъстете за падналите невинни и нека Светлината да е с Вас!

Задача: Изследвай Пукнатината на мъртвеца и елиминирай всякаква съпротива. Очаквай трудни битки.

Награда:
Злато : 300
Опит : 300
Предмет :Leather armors
   
Развитие на задачата
Ходих в тази пукнатина на мъртвеца доста битки направих там но мисията все ми седи 0 от 1 някои може ли да ме упити какво точно трябва да направя. Имам и още едно питане но по друга тема когато намеря предмет в битка какво да направя че на предмета да не пише че ми пронафлежи и да мога да го продам на аукциона чеда искарам малко пари.
Мерси предварително  :)

Неактивен az_sam21

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +3/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2009, 02:38:22 pm »
Трябва да елиминираш всички защото това е многостепенна бойна зона.Това ще рече че трябва да победиш в повече от 1 битка.Мисля че тук са 5 битки подред.А относно другото ти питане не можеш да направиш нищо защото в мнотостепенните бойни зони предмета се обвързва с героя още при получаването му.
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 02:41:32 pm от az_sam21 »

NightFiary

  • Гост
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2009, 02:42:10 pm »
Ами направих го исписа ми горе 5 от 5 и пак нешр бугнали ли се е нешо или ? Че ми писна да си хабя точките за деиствие за няма си и нищо.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2009, 02:42:23 pm »
И тъй като това е многостепенна зона, всички предмети паднали там се обвързват директно с теб. Всички останали предмети, които ти падат с повод и без повод по другите зони може да продаваш в аукцона.

За да минеш мисията както виждаш горе в задачата си Задачи стъпка 10/10, така се огледай и като отидеш в пукнатината. В прозореца където е бутона битка най-горе ти пише коя битка от колко провеждаш. Като ги проведеш всичките и оживееш мисията е изпълнена и се връщаш за наградата.

NightFiary

  • Гост
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2009, 02:59:50 pm »
мерси ще пробвам пак и дано вече стане че ми писна с тоя мислия 100 часа да се занимавам

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2009, 04:03:30 pm »
В пукнатината на мъртвеца са 6 битки,всмисъл след като ти даде 5/5 има още една ,която си е по-зор,мисля ,че отгоре пише (///) като ги пребиеш си готов!Дано да съм бил полезен.Успех!

Неактивен viko1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2009, 08:05:22 pm »
да neoli е прав и аз съм на тази мисия и на 5/5 е сам+лидер, група 2+лидер, и точно те ми е*аха майката, но сега се завръщам по-силен от всякога  *freak* *guns* *easy* и с помощник и ще ги размажа
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 08:08:21 pm от ageNt oraNge »

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2009, 08:34:01 pm »
Без наемник, си е бая зор ,на последното бая време ми отнеха ,в началото направо ми ... майката :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2009, 08:36:48 pm »
Хайде без да споменаваме роднини.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Малко помощ за една мисия
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2009, 06:39:17 pm »
Каквото и да правите, докато не се снабдите с хубаво оръжие няма да минете през пукнатината на мъртвеца. Аз лично ходих цели 3 пъти там и на третия успях да го мина. Но едва след като си намерих по-свестна тояга за мистика(макар и не хубава). Иначе с около 300 здраве и 300 дух ходих там, с 250+ броня и пак ме биеха - просто тояга ми беше доста мизерна! Така че търсете си хубаво оръжие с много щети и дерзайте :)
Човешкото око е ненаситно!