Автор Тема: Задача за Многостепенна зона  (Прочетена 3639 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2009, 08:57:31 pm »
За съжаление и аз трябва да се съглася с предходните позиции - дори в опасните провинции дропа е смешен в сравнение с многостепенните, в които се бих до днес, а битките са 3 пъти по трудни.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2009, 09:01:08 pm »
Вече в многостепенни неможе,заради задачите/мисии които трябва да приемем.
А без парти това няма да стане.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2009, 09:07:58 pm »
 Нека и аз да си изкажа възмощението , до вчера се бия с 35-39 група 5 и бия 6 битки под ред а днес се бия с 33-36 за 300 опит и 800 злато.Да не казвам дропа колко е зле ...... нямам думи . Ще видя до кога ще ми издаржът нервите с тази игра.Първо ще се откажа от битките и минавам само на майсторлък , ако и него прецакат ..... има и други игри

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2009, 09:08:05 pm »
Вече в многостепенни неможе,заради задачите/мисии които трябва да приемем.
А без парти това няма да стане.

Това ми е ясно - в алфата са заключени от няколко месеца, но се надявах поне тук преди да ги заключат да пуснат "story line" куестовете, които дават достъп. Но идеята на предния ми пост беше друга - ок трудни битки, но поне наистина да си заслужава да се биеш там, тоест дроп на злато и предмети отговарящ на сложността на битката.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2009, 09:12:05 pm »
Никаква разлика не виждам аз,не трябваше да пускат днес със сумати бъгове.
По-добре да тестват 2,3 дена,не 2 човека да си свършат работата,а другите не.
Нека екипа пише правилна информация,не да се чудим що наемника ми свети в червено.
Пише че можем да вземем куест,как ще го вземем нали трябва парти без него нестава.
Къде е написано обаче?Колко хора го знаем?
Изобщо останалите играчи гледат и се чудят,мултизоните са най-слабите противници(няма редки,легендарни и т.н).Сега като и там неможем,аз трябва да ходя на 30-32  и то сам ме оставят на 200 живот.Дроп-а е пълна скръб,това е от ясно по-ясно.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2009, 09:17:44 pm »
То и да копаеш вече не става.. не стига това че веднъж си пропътувал до там, ами след това ти брои времето за отиване и връщане до същата зона, а да не казвам, че при шанс най-вероятно 70% са неуспех вместо да е обратното :(
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2009, 10:56:36 pm »
То и да копаеш вече не става.. не стига това че веднъж си пропътувал до там, ами след това ти брои времето за отиване и връщане до същата зона, а да не казвам, че при шанс най-вероятно 70% са неуспех вместо да е обратното :(
Какво време след това ти брои ?
Копаене за 1 ход е 5мин при множител Х8 ...40 мин на ход  :o
След това си пътуваш до града колкото на отиване  ???

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2009, 10:58:38 pm »
Ами пътувах до една зона 7 минути, говоря за непремиум и копаенето при пускане без множител е 14 минути *tired*
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2009, 11:24:36 pm »
Ами пътувах до една зона 7 минути, говоря за непремиум и копаенето при пускане без множител е 14 минути *tired*
Ако  си сигурен в това-  щях да кажа име на акаунт ... хммм то май по-важно е коя е зоната и какво си копал да се провери !

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Задача за Многостепенна зона
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2009, 11:28:31 pm »
Задачите за мултистепенните зони са в процес на пускане, ще се пуснат в долните категории първо и после в останалите - до тогава ще трябва да останат заключени - съжалявам за това, но е единствения начин, да започнем да ги пускаме една по една.