Автор Тема: Това пък как се случи???  (Прочетена 1297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Това пък как се случи???
« -: Октомври 23, 2009, 01:15:16 am »
Имам изискване за сила 80...В момента съм на 82 и въпреки това при битка ми изписа че един от предметите ми има изискване за по високо ниво сила и няма да бъде зачитан в битката.. *WALL* *WALL* *WALL* Акаунт Ahilix - Бета.. :(

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Грешно съобщение при битка с герой
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2009, 03:03:46 am »
Бил си се с герой нали? ???
При мен се случи същото та си мисля че надписа е грешен :(

___________________________________________________

Поне един от предметите Ви изисква повече сила, от колкото имате. Бонусите от този предмет няма да бъдат взети предвид в тази битка.
Отбор   
Име: tintirimintiri
Ниво 24
Клас: Стрелец
Поражения 17.6 - 133.56
Обсег: 6
Шанс за критичен удар: 37%
Шанс за блок 0%
Общо Броня: 817
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%

Отбор
Име: stress
Ниво 24
Клас: Стрелец
Поражения 25.32 - 52.21
Обсег: 0
Шанс за критичен удар: 24%
Шанс за блок 35%
Общо Броня: 468
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%

__________________________________________________




__________________________________________________

Мисля, че си личи достатъчно добре кой няма сила... вземете го погледнете това съобщение *hmm*


Забелязах обаче нещо, за което беше казано че няма да е така, но излиза съвсем друго.. Става въпрос за бронята и силата.. с други думи дори от снимката си личи, че противника ми има доста по-малко броня в битката отколкото в действителност, а беше казано че само бонуса няма да се има в предвид. ???

Точно 405 броня по-малко има, а това е бронята от двата предмета за които не му достига сила.
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 03:16:01 am от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

ahilix

  • Гост
Re:Това пък как се случи???
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2009, 03:19:54 am »
Направо не ми призна бронята на ризницата и там дето ги бия без проблем ме премазаха като хлебарка... >:( В зона е това..Жалко че няма опция да се пазят докладите - толкова шашнат бях че отидох веднага на героя.. :( И при битката и сега нищо не ми свети в червено и си имам достатъчно сила да си ползвам цялата екипировка.. :(
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 03:24:26 am от ahilix »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Това пък как се случи???
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2009, 03:25:55 am »
Ползваш временна отвара за сила :-X
Тъй като видях че в статистиките имаш само 70 сила.. може би тогава ти е свършила отварата ???
Аз по друг начин в твоя случай не мога да си го обясня, но за този случай дето съм го постнал.. съобщението не е правилно.. и мисля, че е редно да се погледне.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

ahilix

  • Гост
Re:Това пък как се случи???
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2009, 03:32:50 am »
Ползваш временна отвара за сила :-X
Тъй като видях че в статистиките имаш само 70 сила.. може би тогава ти е свършила отварата ???
Аз по друг начин в твоя случай не мога да си го обясня, но за този случай дето съм го постнал.. съобщението не е правилно.. и мисля, че е редно да се погледне.
Да, ползвам отвара и много внимавам да не свърши..Беше за 4 хода останала , сега е за 3..Какво , сега да не каже някой че силата от отварите не се зачита.. ???

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Това пък как се случи???
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2009, 08:31:29 am »
Имам изискване за сила 80...В момента съм на 82 и въпреки това при битка ми изписа че един от предметите ми има изискване за по високо ниво сила и няма да бъде зачитан в битката.. *WALL* *WALL* *WALL* Акаунт Ahilix - Бета.. :(

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6649.msg35904#msg35904

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това пък как се случи???
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2009, 10:30:25 am »
По принцип тов съобщение в момента го изкарва когато се сбиете с друг играч който няма необходимата Сила за неговите проблеми, което е пропуск но визуален само. За конкретната ситуация с мобовете наистина е странно... Продължаваме да тестваме битките дано се получи и при нас да видим от какво е