Автор Тема: Арбалет от закален адамантий  (Прочетена 2061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Арбалет от закален адамантий
« -: Май 20, 2009, 03:47:46 am »
Токущо получих задача за изработка на арбалет от закален адамантий. Как да стане номера като нито имам такава рецепта, нито мога да добивам адамантий. А и адамантия не беше ли сплав от научната фантастика, т.е. няма такова нещо, но все пак се води сплав... Т.е. и за него май ми трябва рецепта... Все още мога да добивам само медна руда, защото токущо станах 6-то ниво...

Мисля да пребия бандата на чарли, защото и тя ми се появи, докато чакам някой да пусне закален адамантий в аукциона, има да си чакам...

Рецептите могат ли да се споделят между играчите, каква е идеята с тях...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #1 -: Май 20, 2009, 04:40:10 am »
Токущо получих задача за изработка на арбалет от закален адамантий. Как да стане номера като нито имам такава рецепта, нито мога да добивам адамантий. А и адамантия не беше ли сплав от научната фантастика, т.е. няма такова нещо, но все пак се води сплав... Т.е. и за него май ми трябва рецепта... Все още мога да добивам само медна руда, защото токущо станах 6-то ниво...

Мисля да пребия бандата на чарли, защото и тя ми се появи, докато чакам някой да пусне закален адамантий в аукциона, има да си чакам...

Рецептите могат ли да се споделят между играчите, каква е идеята с тях...

Обясних ти в играта че таза задача за теб е невъзможна, просто ти я дава защото това е професията ти но очевидно е че не можеш да изработиш такъв предмет защото дори нямаме още категория 5 рецепти... Лош късмет просто с задачата.

Рецептите са като всеки останал предмет, могат естествено да се споделят. Рецептите за първа категория получаваш на готово, докато за 2-ра категория трябва да си набавиш. Рецепти могат да се купуват в съответните занаятчийски сгради в категория 2 провинциите . Също така, рецепти могат да ти се паднат като плячка при бой с чудовища и те могат да бъдат по високо ниво от тези в магазините.

Естествено, рецепти които не са за твоята професия не можеш да използваш така че могат да се обменят в гилдията или да се продават на аукциона :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #2 -: Май 20, 2009, 04:50:02 am »
Е темата я писах доста преди да те видя в играта :)

А кога се очаква да оправят този проблем със задачите? Че нещо ми е много тъпо сега 24 часа да няма какво да правя, до следващата... Е има си и добра страна, ще имам максимални точки за следващата задача  ;D

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 03:52:14 pm »
Нищо няма да се оправя, свързано със задачите.
Просто трябва да имаш шанс, това е.
Ако се падне нещо за теб - правиш го.
Ако не - чакаш за следващото предложение.
Това са правилата.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 05:09:45 pm »
Нищо няма да се оправя, свързано със задачите.
Просто трябва да имаш шанс, това е.
Ако се падне нещо за теб - правиш го.
Ако не - чакаш за следващото предложение.
Това са правилата.
Стига де, това е брутално... И без това е пълна скука на малките нива, ако и от мисиите ги лишите...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 05:14:10 pm »
Има шанс да се падне някаква гадна мисия, обаче има и хубави. Когато открием нова територия има места, където ни чакат групи врагове с по девет нива над нашето, обаче това не означва, че и останалите тъмници са невъзможни за минаване. Просто не сме развили героя, за да изпълняваме големите задачи.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Арбалет от закален адамантий
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 05:20:29 pm »
На въпроса е отговорено.