Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 1160 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Въпроси
« -: Октомври 27, 2009, 08:46:26 am »
От няколко дена ми се иска да попитам дали тези промени са съобразени с алфа версията .
Доколкото ми е извстно ,това е тестващата версия , но има един тънък момент , който се изпуща.
В бетата е позволено да имаме така наречените мулета .
В алфата това удоволствие няма да съществува .
При положение , че въпросните мулета ги няма как ще се развива приличен занаят . Всеки един от играчите иска да е поставен наравно спрямо другите , но в бетата въпросните мулета са в основата на болшинството от майсторите . 

Обръщам се към играчите , които са в алфата  с молба да споделят техните виждания , защото явно играем две различни игри .
Може ли да се ощетява един играч за сметка на друг , защото ако в алфата суровината ще се разменя между играчите в гилда , то тези , които я доставят са в положението на муле .
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 09:01:27 am от styrshel »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2009, 09:18:49 am »
От няколко дена ми се иска да попитам дали тези промени са съобразени с алфа версията .
Доколкото ми е извстно ,това е тестващата версия , но има един тънък момент , който се изпуща.
В бетата е позволено да имаме така наречените мулета .
В алфата това удоволствие няма да съществува .
При положение , че въпросните мулета ги няма как ще се развива приличен занаят . Всеки един от играчите иска да е поставен наравно спрямо другите , но в бетата въпросните мулета са в основата на болшинството от майсторите . 

Обръщам се към играчите , които са в алфата  с молба да споделят техните виждания , защото явно играем две различни игри .
Може ли да се ощетява един играч за сметка на друг , защото ако в алфата суровината ще се разменя между играчите в гилда , то тези , които я доставят са в положението на муле .
Нещо не си разбрал за алфата , това беше първият пуснат свят и се влиза само с покани(ключ) , след пускане на бета всички играчи тествали алфата бяха предупредени да се прехвърлят , а алфата остана за тестване на нововъведенията .

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2009, 09:26:08 am »
За костите - като изядеш месото и изпиеш виното ;)
аз така мога и да не успея да се прибера... трябва наемниците да ме прибират...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпроси
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2009, 09:52:56 am »
аз така мога и да не успея да се прибера... трябва наемниците да ме прибират...
Воин с умение провокация ще промени нещата  ;)

pithtath

  • Гост
Re:Въпроси
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2009, 09:55:39 am »
Воин с умение провокация ще промени нещата  ;)

Ще промени нещата към масово пиянство :). Съжалявам за спама.

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпроси
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2009, 10:10:00 am »
За какво служи това умение за да накараш противникът да те нападнели?

newcomer

  • Гост
Re:Въпроси
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2009, 10:22:08 am »
За какво служи това умение за да накараш противникът да те нападнели?

Да, но има шанс да сработи. В алфата имам наемник с Провокация ниво 7. Сработва от време на време. Поне преди месец, когато го тествах наемника това умение беше така. Ще вляза в алфата и ще го видя пак и ще пиша как стоят нещата понастоящем. Накратко моите впечатления са, че Провокацията не е кой знае какво.

Kilgor

  • Гост
Re:Въпроси
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2009, 10:24:21 am »
За какво служи това умение за да накараш противникът да те нападнели?

Aко питаш за умението "Провокация", отговорът е ДА, точно за това служи. Провокира противниците да нападнат война, който го притежава. Максималното ниво е 10 (60% шанс за успех), но вече не се генерират наемници с толкова много точки. Незнам какво е максималното ниво на умението за категорий 3 и 4.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпроси
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2009, 12:42:01 pm »
Ето един пример за това как действа това умение (7ниво) в един рунд.

Героят Свиреп мародер избира krest1. Героят Saver опитва да използва умението Провокация.
Saver успешно използва Провокация и пренасочва атаката на опонент към себе си (шанс 10 / 50).
Свиреп мародер няма опонент, затова избира Saver. Модификаторът за разлика в нивата е 0.9.
Шансът за блок на Saver е 50.
Шанс за критичен удар: 0
Свиреп мародер 36/50.
Успешно блокиран удар.
Saver опитва да контраатакува Свиреп мародер.
Saver удря Свиреп мародер за 62.78125 поражения и последният остава с 23.33 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.

Героят Свиреп мародер избира Huud. Героят Saver опитва да използва умението Провокация.
Saver успешно използва Провокация и пренасочва атаката на опонент към себе си (шанс 7 / 50).
Свиреп мародер няма опонент, затова избира Saver. Модификаторът за разлика в нивата е 0.9.