Автор Тема: какво  (Прочетена 779 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kokoko2

  • Гост
какво
« -: Октомври 28, 2009, 07:26:52 pm »

Задачи Стъпка 1/11
Приключение 1

Началото на хаоса

- Ще ме вкарате в беля, сигурен съм – Филдан те изглежда от глава до пети.
- Значи... дошли сте, за да спасявате света, а? Нека Ви кажа нещо, приятелю. Изчезнете. Просто се обърнете, затворете вратата след себе си и се праждосвайте. Колкото е възможно по-надалеч. Лоши неща се случват в момента по тези земи. Лоши, грозни и отвратителни неща. Селищата изчезват едно след друго. Ако не са зверовете, които ги нападат, ще са пиратите. Пиратите са най-голямата напаст. Всеки ден поне двайсетима от тия глупаци идват тук, пият, закачат се с посетителите и правят зулуми. Понякога някой може да ти вкара острие между ребрата, просто защото си го погледнал накриво. Не зная какво става и, ако трябва да съм честен, не ме интересува. Искам просто да оцелея достатъчно дълго, за да мога да продам тая таверна и да се махна от тук. А Вие... Вие трябва да направите същото. Не? Така да бъде. Може ми ще мога да вкарам в някаква употреба това голямо желязо, което размахвате наляво-надясно толкова безразсъдно. Хората, които ми създават проблеми, имат база при Нос север. Вижте дали... можете да им набиете малко разум в главите. Не ме итнересува как ще го направите!

Задача: Унищожи 10 врагове в Нос север, Върни се при Филдан за наградата си.

Награда:
Опит : 100


   
Развитие на задачата    0 от 10
   
   


е така де какви врагове
герои ли

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:какво
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2009, 07:52:48 pm »
10 бота без значение какви

kokoko2

  • Гост
Re:какво
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 08:39:32 pm »
благодаря